Eskaro Akrit 1 глибокоматова фарба стійка до миття біла 2,85 л

Фарба для стель та стін Akrit 1 Eskaro (Екаро)

Фарба Eskaro Akrit - біла глибокоматова акрилова фарба стійка до миття для фарбування стель та стін у житлових та офісних приміщеннях з нормальною вологістю, де застосовується вологе прибирання: вітальні, зали прийомів та переговорів, кабінети.

Застосовується для внутрішніх робіт за новими або раніше забарвленими воднодисперсійними або алкідними фарбами підстав: бетону, газобетону, ГКЛ, силікатній цегли, зашпатльовані або оштукатуреної поверхні, ДВП і ДСП, а також для структурних поверхонь, рельєфних, тиснених і скловолокнистих.

Не підходить для фарбування підлог, дверей та меблів.

Переваги:

  • Утворює міцне вологостійке покриття, стійке до миття та мокрого стирання (1 клас за DIN EN 13300).
  • Має високу адгезію до поверхні.
  • Легко розкочується.
  • Дозволяє сформувати ідеально рівну поверхню з високими декоративними характеристиками та глибокоматовим блиском.
  • Блиск тонованої фарби: базині більше «2».
  • Фарба бази А має 1 (вищий) клас покривності за DIN EN 13300 при її нанесенні згідно з рекомендаціями виробника.
  • Паропроникна.
  • Домішки, що містяться в фарбі, сприяють легкому видаленню забруднень без «глянсування» поверхні (при дотриманні рекомендацій виробника з очищення).

Колір: біла.

Склад: акриловий сополімер, діоксид титану, наповнювачі, функціональні добавки, віск, вода.

Час висихання: 30 хвилин – від пилу. Кожен наступний шар можна наносити через 2 години при температурі 20°С та відносній вологості повітря 65%.

Робочі інструменти: кисть, валик, розпилювач.

Витрата: 7–12 м²/л.

Пофарбована поверхня повинна бути ретельно очищена від матеріалу, що відшаровується, бруду і пилу. Поверхні, раніше пофарбовані емалевою або олійною фарбою, обробити наждачним папером до матовості. Сильно забруднені або жирні поверхні промити 3-5% розчином соди, потім обполоснути водою та висушити. Нерівномірно поглинаючі поверхні загрунтувати водно-дисперсійною ґрунтовкою із серії Aquastop.

Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати. Для нанесення розпилювачем та нанесення першого шару валиком за необхідності фарбу можна розбавити водою не більше ніж 5% від об'єму. Наносити в 2 шари валиком або розпилювачем за температури 10-25°С.

Покриття набуває остаточного кольору після висихання фарби. Покриття набуває остаточної зносостійкості приблизно через 4 тижні після нанесення.

Бажаєте купити інтер'єрну фарбу Eskaro Akrit 1 (Ескаро Акріт 1) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Характеристики
Ступінь блиску
глибокоматова
Зносостійкість
1 клас

Характеристики

Характеристики
Ступінь блиску
глибокоматова
Зносостійкість
1 клас

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6177

1544.00 грн


  • При покупці від: 5: 1388.00 грн