Eskaro Akrit 12 миюча зносостійка напівматова фарба для стін 2,85 л

Фарба для стін Akrit 12 Eskaro (Екаро)

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити фарбу для стін Eskaro Akrit 12 (Ескаро Акріт 12) за низькою ціною.

Фарба Eskaro Akrit 12 - біла миюча зносостійка напівматова водорозбавна акрилатна фарба максимально комфортного нанесення. Призначена для фарбування стін та стель у приміщеннях з високими експлуатаційними вимогами і там, де потрібне часте вологе прибирання: житлові та офісні приміщення, дитячі кімнати, вестибюлі, коридори, сходові клітки, місця громадського користування, гаражі, майстерні, кафе, ресторани, магазини, салони, клуби тощо.

Не підходить для фарбування підлоги, дверей та меблів.

Типи поверхонь під фарбування: бетонні цоколі, нові або раніше забарвлені поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні скловолокнистими шпалерами та іншими оздоблювальними матеріалами, що фарбуються.

Переваги:

 • Добре вкриває поверхню.
 • Високі декоративні характеристики - утворює гладке покриття з напівматовим блиском.
 • Стабільний блиск під різними кутами падіння світла, в т.ч. при бічному освітленні.
 • Покриття стійке до стирання і витримує багаторазове вологе прибирання.
 • Містить компоненти, що сприяють легкому видаленню забруднень з пофарбованої поверхні.
 • Фарба не виділяє в повітря шкідливих речовин і відповідає вимогам класу емісії M1.

Гранично допустимий вміст ЛОС для продукту (підгрупа a) 30 г/л. Максимальний вміст ЛОС у продукті ≤15 г/л.

Блиск:

 • напівматова за EN 13300(ISO 2813).
 • напівматова за SFS 3632 (ISO 2813).
 • група 4 за RYL 2012.

Зносостійкість:

 • 1 клас EN 13 300 (ISO 11998).
 • 314 група малярських правил за RYL 2012.

Колір: біла.

Склад: акриловий сополімер, опалесцентний полімер, діоксид титану, наповнювачі, функціональні добавки, віск, вода.

Час висихання: при температурі + 20°С та відносній вологості повітря 50% через 1-2 години покриття висихає і готове для нанесення наступного шару. При зниженні температури та збільшенні вологості час висихання відповідно збільшується.

Робочі інструменти: валик (довжина ворсу 10-14 мм), безповітряний розпилювач (сопло 0,021 – 0,027).

Витрата: 6-10 м²/л.

Пофарбована поверхня повинна бути ретельно очищена від матеріалу, що відшаровується, бруду і пилу. Поверхні, раніше пофарбовані емалевою або олійною фарбою, обробити наждачним папером до матовості. Сильно забруднені або жирні поверхні промити 3-5% розчином соди, потім обполоснути водою і висушити. Тріщини і вибоїни зашпаклювати підходящим шпаклівкою (Fine Filler, Aqua Filler і т.п.). Часто зволожувані та схильні до утворення цвілі поверхні перед фарбуванням повинні бути оброблені засобом Biotol E. Пористі та пилу поверхні обробити вологоізолятором Aquastop або Tiefgrund.

Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати. Для нанесення першого шару фарбу можна розбавити водою до 5% за обсягом. Наносити в 2 шари валиком або розпилювачем при температурі 10...25°С та відносній вологості не більше 80%. При фарбувальних роботах, що проводяться в несприятливих умовах (протяги, використання нагрівальних приладів, висока температура або низька вологість повітря) рекомендуємо використовувати засіб для уповільнення висихання Time+.

Остаточну зносостійкість покриття набуває приблизно через 4 тижні - протягом цього часу звертайтеся з поверхнею обережно, поки вона не набуде остаточної твердості та зносостійкості. При необхідності поверхню можна легко очистити м'якою губкою або ганчіркою приблизно через 2 доби після нанесення. Для миття пофарбованої поверхні рекомендуємо використовувати воду, нейтральні та середньої лужності миючі засоби (рН до 9). Не використовувати органічні розчинники, абразивні засоби для чищення, а також жорсткі губки і щітки. Сильне тертя може зробити поверхню глянсовою. Для видалення цвілі рекомендуємо використовувати BiotolE та Biotol Spray.

Фарба нетоксична, пожежо-вибухобезпечна. Не змішувати з іншими фарбами та органічними розчинниками.

Бажаєте купити інтер'єрну фарбу Eskaro Akrit 12 (Ескаро Акріт 12) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Характеристики
Ступінь блиску
напівматова
Зносостійкість
1 клас

Характеристики

Характеристики
Ступінь блиску
напівматова
Зносостійкість
1 клас

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 4773

Фарба Eskaro Akrit 12 (Ескаро Акріт 12) - біла зносостійка, що миється, напівматова водорозбавна акрилатна фарба для стін, 2,85 л

Виконуємо машинну колеровку фарб, вартість машинного колеровки розраховується індивідуально для кожного кольору

1402.00 грн


 • При покупці від: 5: 1262.00 грн