Eskaro Akrit 7 TR миюча шовково-матова фарба для стін 9 л

Фарба для стель та стін Akrit 7 Eskaro (Екаро)

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити фарбу для стін Eskaro Akrit 7 (Ескаро Акріт 7) за низькою ціною.

Фарба Eskaro Akrit 7 - безбарвна шовково-матова, що миється, водорозбавна акрилатна фарба максимально комфортного нанесення. Призначена для фарбування стін та стель у приміщеннях з нормальною та підвищеною вологістю: житлові та офісні приміщення, дитячі кімнати, спальні, коридори, сходові клітки, салони, клуби, виробничі приміщення тощо.

Не підходить для фарбування підлоги, дверей та меблів.

Типи поверхонь під фарбування: бетонні цоколі, нові або раніше забарвлені поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні скловолокнистими шпалерами та іншими оздоблювальними матеріалами, що фарбуються.

Переваги:

 • Добре вкриває поверхню.
 • Високі декоративні характеристики - утворює гладке покриття з елегантним шовковистим блиском.
 • Стабільний блиск під різними кутами падіння світла, в т.ч. при бічному освітленні.
 • Після висихання поверхня витримує багаторазове вологе прибирання із застосуванням миючих засобів.
 • Фарба не виділяє в повітря шкідливих речовин і відповідає вимогам класу емісії M1.

Гранично допустимий вміст ЛОС для продукту (підгрупа a) 30 г/л. Максимальний вміст ЛОС у продуктвміст ЛОС :13.2px">те ≤15 г/л.

Блиск:

 • шовково-матова за EN 13300(ISO 2813).
 • матова за SFS 3632 (ISO 2813).
 • група 5 за RYL 2011.

Зносостійкість:

 • 1 клас EN 13 300 (ISO 11998)
 • 38 група малярських правил за RYL 2011.

Колір: безбарвна.

Склад: акриловий сополімер, опалесцентний полімер, наповнювачі, функціональні добавки, вода.

Час висихання: при температурі + 20°C та відносній вологості повітря 65% через 1-2 години покриття висихає і готове для нанесення наступного шару. При зниженні температури та збільшенні вологості час висихання відповідно збільшується.

Робочі інструменти: валик (довжина ворсу 10-14 мм), безповітряний розпилювач (сопло 0,021 – 0,027).

Витрата: 6-12 м²/л.

Пофарбована поверхня повинна бути ретельно очищена від матеріалу, що відшаровується, бруду і пилу. Поверхні, раніше забарвлені емаллю або олійною фарбою, обробити наждачним папером до матовості. Сильно забруднені або жирні поверхні промити 3-5% розчином соди, потім обполоснути водою і висушити. Тріщини і вибоїни зашпаклювати підходящим шпаклівкою (Face Filler, Fine Filler, і т.п.). Часто зволожувані та схильні до утворення цвілі поверхні перед фарбуванням повинні бути оброблені засобом Biotol E. Пористі та пилу поверхні обробити вологоізолятором Aquastop або Tiefgrund.

Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати. Для нанесення першого шару фарбу можна розбавити водою до 5% за обсягом. Наносити в 2 шари валиком або розпилювачем при температурі 10...25°С та відносній вологості не більше 80%. При фарбувальних роботах, що проводяться в несприятливих умовах (протяги, використання нагрівальних приладів, висока температура або низька вологість повітря) рекомендуємо використовувати засіб для уповільнення висихання Time+.

Остаточну зносостійкість покриття набуває приблизно через 4 тижні - протягом цього часу звертайтеся з поверхнею обережно, поки вона не набуде остаточної твердості та зносостійкості. При необхідності поверхню можна легко очистити м'якою губкою або ганчіркою приблизно через 2 доби після нанесення. Для миття пофарбованої поверхні рекомендуємо використовувати воду, нейтральні та середньої лужності миючі засоби (рН до 9). Не використовувати органічні розчинники, абразивні засоби для чищення, а також жорсткі губки і щітки. Сильне тертя може зробити поверхню глянсовою. Для видалення цвілі рекомендуємо використовувати Biotol E та Biotol Spray.

Фарба нетоксична, пожежо-вибухобезпечна. Не змішувати з іншими фарбами та органічними розчинниками.

Бажаєте купити інтер'єрну фарбу Eskaro Akrit 7 (Ескаро Акріт 7) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Характеристики
Ступінь блиску
шовково-матова
Зносостійкість
1 клас

Характеристики

Характеристики
Ступінь блиску
шовково-матова
Зносостійкість
1 клас

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 4771

5044.00 грн


 • При покупці від: 5: 4540.00 грн