Eskaro Cinderella стійка до забруднень матова фарба для стін TR безбарвна 0,9 л

Фарба для стін безбарвна Cinderella Eskaro (Екаро)

Фарба Eskaro Cinderella TR - безбарвна матова акрилова водорозбавна фарба для сухих та вологих приміщень.

Застосовується для приміщень із нормальною та підвищеною вологістю. Особливо рекомендується для дитячих кімнат, шкільних класів, готелів, кухонь та закладів громадського харчування.

Не використовувати покриття як основу малювання! Не підходить для фарбування підлог, дверей та меблів.

Переваги:

  • Чудово вкриває поверхню.
  • Високі декоративні характеристики утворює матове, гладке, щільне, непористе покриття.
  • Спеціальна дисперсія, що самозшивається, має високу хімічну стійкість, що перешкоджає проникненню навіть таких складних забруднень, як фруктові соки, кава, чай, соуси, вино, фломастери і т.д.
  • Містить спеціальні тверді наповнювачі на основі природного алюмосилікату, що підвищують механічні властивості покриття. Легко витримує стирання та багаторазове миття (вищий 1 клас EN 13300).
  • Забруднення видаляти відразу після появи.
  • Стійка до помірного тертя без зміни блиску.
  • Блиск: матова (близько 7) EN 13300.
  • Зносостійкість: 1 клас EN 13300.

Колір: безбарвна.

Склад: самозшивна спеціальна акрилова дисперсія, спеціальні тверді наповнювачі, функціональні добавки, біоцид, вода.

Час висихання: для нанесення другого шару – 1-1,5 години за температури +20 °С і відносної вологості повітря 80%.

Робочі інструменти: валик, безповітряний розпилювач (діаметр сопла 0,017–0,021'').

Витрата: на вбираючу поверхню 7-8 м​2​/л, витрата на невбираючу поверхню 9-10 м​2​/л.

Пофарбована поверхня повинна бути ретельно очищена від матеріалу, що відшаровується, бруду і пилу. Поверхні, раніше пофарбовані емалевою або олійною фарбою, обробити наждачним папером до матовості. Сильно забруднені або жирні поверхні промити 3-5% розчином соди, потім обполоснути водою та висушити. Нерівномірно поглинаючі поверхні загрунтувати водно-дисперсійною ґрунтовкою із серії Aquastop. Тріщини і вибоїни зашпаклювати підходящим шпаклівкою. Часто зволожувані та схильні до утворення цвілі поверхні перед фарбуванням повинні бути оброблені засобом Biotol.

Базузу TR (безбарвну) фарби використовувати тільки в затонованому вигляді. Перед нанесенням бази TR поверхню пофарбувати в 1 шар фарбою Cinderella база А (біла), яка затонована в більш світлий відтінок кольору фінішного покриття. Затоновану базу TR фарби наносити у 2 шари. Для фарбування великих площ тонованою фарбою рекомендовано використовувати фарбу з однієї партії виробництва. За наявності тонованої фарби з різних партій виробництва рекомендовано їх заздалегідь змішати в одній ємності.

За звичайних умов фарба здобуває первинний водовідштовхувальний (гідрофобний) захист протягом 1-2 тижнів після фарбування, тому рекомендується уникати очищення пофарбованої поверхні до закінчення зазначеного терміну. У разі якщо пофарбована поверхня потребує очищення раніше, то чистити її треба обережно, використовуючи вологу ганчірку. Забруднення видаляти відразу після їх появи.

За звичайних умов фарбова плівка досягає своєї остаточної міцності протягом 3-4 тижнів після фарбування, після чого пофарбована поверхня набуває здатність витримувати і більш інтенсивне чищення. Для чищення забрудненої пофарбованої поверхні можна використати ледь теплу воду і м'яку ганчірку з мікрофібри або ганчірку для миття. Не використовувати абразивні інструменти й засоби, жорстку губку або щітку з жорсткою щетиною. Водовідштовхувальні властивості пофарбованої поверхні відновлюються, як правило, за 5-7 днів після чищення поверхні вологою ганчіркою, проте це все ж залежить як від використаного засобу або робочого інструменту, інтенсивності миття, так і від ступеня забрудненості поверхні. Використання мийного засобу може перешкоджати відновленню гідрофобних властивостей фарби. Однак відсутність водовідштовхувальних властивостей не знижує стійкість пофарбованої поверхні до миття.

Бажаєте купити інтер'єрну фарбу Eskaro Cinderella (Ескаро Сіндерелла) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Характеристики
Ступінь блиску
матова (близько 7)
Зносостійкість
1 клас

Характеристики

Характеристики
Ступінь блиску
матова (близько 7)
Зносостійкість
1 клас

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6184

855.00 грн


  • При покупці від: 5: 782.00 грн