Eskaro Mattilda оксамитово-матова інтер'єрна фарба, що миється, біла 2,85 л

Фарба для стін Eskaro Mattilda (Екаро)

Фарба Eskaro Mattilda (Ескаро Матільда) - біла бархатисто-матова акрилатна фарба, що миється, стійка до миття.

Застосовується для фарбування стін та стель у сухих приміщеннях з високими експлуатаційними вимогами. Особливо рекомендується для елітних ремонтів – вітальні, зали прийомів та переговорів, кабінети, ресторани.

Типи поверхонь під фарбування: нові або раніше пофарбовані латексними, алкідними або масляними фарбами поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, по цегляних, зашпаклюваних, оштукатурених поверхнях, а також по поверхнях, обклеєних скловолокнистими шпалерами та іншими рулонними обробними матеріалами.

Не підходить для фарбування підлог, дверей та меблів.

Переваги:

  • Чудово вкриває поверхню.
  • Високі декоративні характеристики - утворює бархатисте повністю матове покриття.
  • Особливо міцна рівна поверхня.
  • Багаторазове миття.
  • Містить віск, який підвищує брудо- і водовідштовхувальні властивості та сприяє легкому видаленню забруднень.
  • Має гарну паропроникність.
  • Блиск: глибокоматова за EN 13 300 (ISO 2813)
  • Зносостійкість: 1 клас за EN 13 300 (ISO 11998).

Колір: біла.

Склад: акриловий сополімер, діоксид титану, наповнювачі, функціональні добавки, віск, вода.

Час висихання: для нанесення другого шару – 1-2 години за температури +20 °С і відносної вологості повітря 50%.

Робочі інструменти: валик, безповітряний розпилювач (діаметр сопла 0,017–0,021'').

Витрата: 6-10 м​2​/л.

Пофарбована поверхня повинна бути ретельно очищена від матеріалу, що відшаровується, бруду і пилу. Поверхні, раніше пофарбовані емалевою або олійною фарбою, обробити наждачним папером до матовості. Сильно забруднені або жирні поверхні промити 3-5% розчином соди, потім обполоснути водою та висушити. Нерівномірно поглинаючі поверхні загрунтувати водно-дисперсійною ґрунтовкою із серії Aquastop. Тріщини і вибоїни зашпаклювати підходящим шпаклівкою. Часто зволожувані та схильні до утворення цвілі поверхні перед фарбуванням повинні бути оброблені засобом Biotol.

Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати. Наносити в 1-2 шари валиком або розпилювачем за температури 10-20°С і відносної вологості не більше 80%. При нанесенні розпилювачем допускається розведення водою до 6% за об'ємом

Протягом 4 тижнів з моменту нанесення фарби, поки вона не придбає остаточну твердість і зносостійкість, звертайтеся з поверхнею обережно. Для очищення рекомендуємо використовувати воду, нейтральні та середньої лужності мийні засоби (рН до 9). Не використовуйте органічні розчинники, абразивні очищувальні засоби, а також жорсткі губки і щітки. Для видалення цвілі використовуйте Biotol і Biotol Spray. Для очищення використовуйте м'які губки і ганчірки. За потреби поверхню можна піддавати легкому очищенню м'якою губкою або ганчіркою приблизно через 2 доби після нанесення.

Бажаєте купити інтер'єрну фарбу Eskaro Mattilda (Ескаро Матільда) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Характеристики
Ступінь блиску
глибокоматова
Зносостійкість
1 клас

Характеристики

Характеристики
Ступінь блиску
глибокоматова
Зносостійкість
1 клас

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6192

Фарба Eskaro Mattilda (Ескаро Матільда) - біла акрилатна водорозбавна абсолютно матова фарба стійка до миття для стін та стель, 2,85 л

Виконуємо машинну колеровку фарб, вартість машинної колеровки розраховується індивідуально для кожного кольору

2183.00 грн

1747.00 грн


  • При покупці від: 5: 1572.00 грн