Eskaro Mattilda оксамитово-матова інтер'єрна фарба, що миється TR безбарвна 0,9 л

Фарба для стін безбарвна Eskaro Mattilda (Екаро)

Фарба Eskaro Mattilda TR (Ескаро Матільда ТР) - безбарвна бархатисто-матова акрилатна фарба, що миється, стійка до миття.

Застосовується для фарбування стін та стель у сухих приміщеннях з високими експлуатаційними вимогами. Особливо рекомендується для елітних ремонтів – вітальні, зали прийомів та переговорів, кабінети, ресторани.

Типи поверхонь під фарбування: нові або раніше пофарбовані латексними, алкідними або масляними фарбами поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, по цегляних, зашпаклюваних, оштукатурених поверхнях, а також по поверхнях, обклеєних скловолокнистими шпалерами та іншими рулонними обробними матеріалами.

Не підходить для фарбування підлог, дверей та меблів.

Переваги:

  • Чудово вкриває поверхню.
  • Високі декоративні характеристики - утворює бархатисте повністю матове покриття.
  • Особливо міцна рівна поверхня.
  • Багаторазове миття.
  • Містить віск, який підвищує брудо- і водовідштовхувальні властивості та сприяє легкому видаленню забруднень.
  • Має гарну паропроникність.
  • Блиск: глибокоматова за EN 13 300 (ISO 2813)
  • Зносостійкість: 1 клас за EN 13 300 (ISO 11998).

Колір: біла.

Склад: акриловий сополімер, діоксид титану, наповнювачі, функціональні добавки, віск, вода.

Час висихання: для нанесення другого шару – 1-2 години за температури +20 °С і відносної вологості повітря 50%.

Робочі інструменти: валик, безповітряний розпилювач (діаметр сопла 0,017–0,021'').

Витрата: 6-10 м​2​/л.

Пофарбована поверхня повинна бути ретельно очищена від матеріалу, що відшаровується, бруду і пилу. Поверхні, раніше пофарбовані емалевою або олійною фарбою, обробити наждачним папером до матовості. Сильно забруднені або жирні поверхні промити 3-5% розчином соди, потім обполоснути водою та висушити. Нерівномірно поглинаючі поверхні загрунтувати водно-дисперсійною ґрунтовкою із серії Aquastop. Тріщини і вибоїни зашпаклювати підходящим шпаклівкою. Часто зволожувані та схильні до утворення цвілі поверхні перед фарбуванням повинні бути оброблені засобом Biotol.

Базузу TR (безбарвну) фарби використовувати тільки в затонованому вигляді. Перед нанесенням бази TR поверхню пофарбувати в 1 шар фарбою Mattilda база А (біла), яка затонована в більш світлий відтінок кольору фінішного покриття. Затоновану базу TR фарби наносити у 2 шари. Для фарбування великих площ тонованою фарбою рекомендовано використовувати фарбу з однієї партії виробництва. За наявності тонованої фарби з різних партій виробництва рекомендовано їх заздалегідь змішати в одній ємності.

Протягом 4 тижнів з моменту нанесення фарби, поки вона не придбає остаточну твердість і зносостійкість, звертайтеся з поверхнею обережно. Для очищення рекомендуємо використовувати воду, нейтральні та середньої лужності мийні засоби (рН до 9). Не використовуйте органічні розчинники, абразивні очищувальні засоби, а також жорсткі губки і щітки. Для видалення цвілі використовуйте Biotol і Biotol Spray. Для очищення використовуйте м'які губки і ганчірки. За потреби поверхню можна піддавати легкому очищенню м'якою губкою або ганчіркою приблизно через 2 доби після нанесення.

Бажаєте купити інтер'єрну фарбу Eskaro Mattilda (Ескаро Матільда) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Характеристики
Ступінь блиску
глибокоматова
Зносостійкість
1 клас

Характеристики

Характеристики
Ступінь блиску
глибокоматова
Зносостійкість
1 клас

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6194

595.00 грн


  • При покупці від: 5: 535.00 грн