Eskaro PVA Liim Універсальний клей ПВА 2,5 л

Клей ПВА Eskaro PVA

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити клей ПВА Эскаро за низькою ціною.

Клей Eskaro PVA Liim - універсальний високоміцний клей ПВА для внутрішніх робіт. Клас вологостійкості D2 (стандарт EN 204.) Готовий до застосування. Добре розподіляється по поверхні за рахунок спеціально підібраної в'язкості.

Швидко схоплюється, відкрите час роботи з клеєм 6 хвилин. Утворює високоміцне еластичний клейовий шов.

Клей Ескаро ПВА термостійкий, витримує температуру від -30° C до + 80° С. Висохлий клейовий шов можна фарбувати.

Ідеально підходить для дитячої творчості, декупажу та дизайнерських рішень «hand-made».

Водоразбавімий, без запаху. Не містить органічних розчинників.

Призначення: склеювання в будь-яких комбінаціях паперу, картону, шкіри, тканин, кераміки. Склеювання деревини, фанери, шпону, ДСП, ДВП. Ремонтне приклеювання керамічної облицювальної плитки, яка раніше була приклеєна на цементний клей (розчин). Приклеювання лінолеуму на теплій ворсової основі. Для дитячої творчості, декупажу та дизайнерських рішень «hand-made». Дуже добре підходить для приклеювання стиків шпалер. Для виробів, які будуть експлуатуватися в умовах нормальної вологості.

Не призначений для приклеювання матеріалів з пластмаси.

Поверхні для приклеювання: мінеральні (бетон, штукатурка, шпаклівка і т.д.), ГКЛ, деревина, ДВП, ДСП тощо.

Перед нанесенням поверхню очистити від бруду, пилу, жиру. Гладкі (глянсові) поверхні обробити наждачним папером до матовості. Вологість деревини від 7% до 12%. Оптимальна температура клею, повітря, матеріалів для склеювання від +15°С до +20°С, відносна вологість повітря 50-70%. За більш низької температури клей схоплюється набагато довше. За температури вище +30°С волога випаровується надто швидко, клей не встигає достатньо схопитися, міцність клейового шва може бути зниженою. За температури повітря вище +30°С необхідно наносити клей на невеликі ділянки, щоб знизити ризик швидкого висихання і втрати склеювальних властивостей. Температура повітря, клею, матеріалу, вологість повітря, якість і вологість матеріалу, кількість клею, що наноситься, значно впливають на час схоплювання й висихання, міцність склеювання.

Спосіб застосування: перемішати, клей нанести тонким шаром на одну з склеюваних поверхонь (деталей). При склеюванні сильно всмоктуючих поверхонь і твердих порід деревини наносити клей на обидві поверхні, що склеюються. Поверхні, що склеюються (деталі) з'єднати, притиснути і покласти під гніт. Час витримування під вантажем: папір, картон - 3 хвилини; деревина, тканини, шкіра - 5 годин. Надлишки клею відразу видалити ганчіркою.

Колір: білий, при висиханні прозорий.

Расход: 5–7 м²/л, витрата клею залежить від типу поверхні.

Час висихання при температурі + 20° C і відносній вологості повітря 50%:: 

  • Папір, картон: 0,5-1 годин.
  • Тканини, шкіра: 6-12 годин.
  • Дерево: 12-24 годин.

Робочі інструменти: кисть, валик, шпатель.

Склад: дисперсія полівінілацетату, вода, функціональні добавки.

Хочете купити клей ПВА Eskaro PVA Liim в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 5582

631.00 грн


  • При покупці від: 5: 567.00 грн