Eskaro Sympatia глибокоматова фарба для стель із уповільненим часом висихання біла 4,75 л

Фарба для стін Eskaro Sympatia (Екаро)

Фарба Eskaro Sympatia (Ескаро Симпатія) - біла глибокоматова водорозбавна фарба для стель із уповільненим часом висихання.

Призначення: первинне та ремонтне фарбування стель у житлових та громадських приміщеннях з нормальною вологістю. Рекомендується при фарбувальних роботах, що проводяться в несприятливих умовах (протяги, використання нагрівальних приладів, висока температура або низька вологість повітря), а також при фарбуванні великих площ з особливостями освітлення (довгі коридори, бічне освітлення).

Типи поверхонь під фарбування: нові або раніше фарбовані поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит; зашпатльовані, оштукатурені поверхні.

Переваги:

  • Чудово вкриває.
  • Утворює біле глибоко матове покриття.
  • Уповільнений час висихання дає можливість довше обробляти поверхню, що фарбується - ретельно розкочувати фарбу і коригувати нанесення.
  • Краї смуг "не схоплюються", що дозволяє отримувати рівномірне покриття без видимих ​​стиків. Ідеальний результат - стеля без смуг.
  • Підходить алергікам та чутливим людям.
  • Блиск: глибокоматова (близько 2) EN 13 300.
  • Зносостійкість: 4 клас EN 13 300 (ISO 11998).

Колір: біла.

Склад: VAE сополімер, діоксид титану, наповнювачі, багатофункціональні добавки, вода.

Час висихання: для нанесення другого шару – 1–2 години, повне висихання – 4 години при 20°C та відносній вологості повітря 65%.

Робочі інструменти: валик з довжиною ворсу 10-14 мм, безповітряний розпилювач (сопло 0,017-0,021"), пензель.

Витрата: 8-12 м​2​/л на кожен шар

Пофарбована поверхня повинна бути ретельно очищена від матеріалу, що відшаровується, бруду і пилу. Поверхні, раніше пофарбовані емалевою або олійною фарбою, обробити наждачним папером до матовості. Сильно забруднені або жирні поверхні промити 3-5% розчином соди, потім обполоснути водою та висушити. Нерівномірно поглинаючі поверхні загрунтувати водно-дисперсійною ґрунтовкою із серії Aquastop. Тріщини і вибоїни зашпаклювати підходящим шпаклівкою. Часто зволожувані та схильні до утворення цвілі поверхні перед фарбуванням повинні бути оброблені засобом Biotol.

Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати. Наносити в 1-2 шари валиком, пензлем або розпилювачем при температурі 10-25°С та відносній вологості не більше 80%. При нанесенні розпилювачем допускається розведення водою до 6% за обсягом.

Бажаєте купити інтер'єрну фарбу Eskaro Sympatia (Ескаро Симпатія) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Характеристики
Ступінь блиску
глибокоматова (близько 2)
Зносостійкість
4 клас

Характеристики

Характеристики
Ступінь блиску
глибокоматова (близько 2)
Зносостійкість
4 клас

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6197

2276.00 грн


  • При покупці від: 5: 2048.00 грн