Євробар'єр 115 JUTA гідроізоляційна супердифузійна підпокрівельна мембрана 115 г/м2

Підпокрівельна мембрана Євробар'єр™ 115 JUTA

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют пропонує купити підпокрівельну мембрану Євробар'єр 115 JUTA (Юта) у Харкові за низькою ціною.

Можливий самовивіз та доставка Новою поштою мембран JUTA з Харкова та наступних міст України:Біла Церква,  Бердянськ,  Вінниця,  Дніпро, nbsp; Житомир, nbsp; Запоріжжя, nbsp; Івано-Франківськ,  Кам'янець-Подільський,  Київ, Кременчук,  Кривий Ріг,  Кропивницький,  Луцьк,  Львів, nbsp; Маріуполь,  Мелітополь,  Мукачеве,  Миколаїв, nbsp; Одеса, nbsp; Полтава, nbsp; Рівне,  Суми,  Тернопіль,  Ужгород, nbsp; Умань,  Херсон,  Хмельницький,  Черкаси,  Чернігів,  Чернівці.

Євробар'єр™ 115 JUTA (Чехія) – супердифузійна мембрана, призначена для професійної підпокрівельної гідро- та вітроізоляції у скатних дахах простих та складних конструкцій, яку монтують на поверхню теплоізоляції без зазору.

Мембрана Євробар'єр™ 115 стійка до сильних дощових опадів. Стійкість до проникнення води та висока паропроникність дозволяє укладати мембрану в контакті з теплоізоляцією без ризику намокання конструкції, що підлягає. Укладання «в контакт» дозволяє заощаджувати час і ресурси на встановлення додаткового обрешітки та організацію складних вузлів в розжолобках, ковзанах та примиканнях.

Євробар'єр™ 115 JUTA перешкоджає попаданню зовнішнього повітря в теплоізоляцію, що сприяє зниженню тепловтрат всієї покрівельної конструкції. Мембрана захищає теплоізоляцію від вітрових навантажень та сприяє збереженню теплофізичних властивостей усієї покрівельної конструкції. Теплоізоляція працює на 100% своєї товщини. будинок збереже тепло.

Мембрани Євробар'єр™ протестовані на динаміку дощу та класифікуються за німецькими нормами як стійкі до сильних дощових опадів, витримують стовп води до 280 см. Вони стабільно зберігають водонепроникність та високі характеристики міцності до і після тесту на старіння.

Євробар'єр™ 115 має низький відсоток усадки (2%). Тому в процесі експлуатації у мембрани відсутня напруга, яка може призводити до розривів у місцях кріплення цвяхів, створюючи хвилі на мембрані та наступному вході води через ці отвори в конструкцію.

Характеристики підпокрівельної мембрани Євробар'єр™ 115 JUTA:

 • кількість плівки в рулоні: 50 м.п.
 • ширина рулону: 1,5 м
 • щільність: 115 г/м2
 • опір проникненню води: W1
 • стовп води: >280 см
 • міцність (прод./попереч.): 260/180N/50 мм
 • стабільність розмірів: <2 %
 • паропроникність: >1400 г/м2 /24 год
 • паропроникність (опір дифузії водяної пари (Sd): 0,02 м
 • опір проникненню повітря: <0,02 м32 х год х 50 Па
 • УФ-стабільність: 120 днів

В інтернет-магазині будматеріалів БудБаза Абсолют Харків для Вас широкий вибір підпокрівельних мембран від кращих виробників. У нас можна купити супердифузійну підпокрівельну мембрану Євробар'єр™ 115 JUTA за низькою ціною оптом та в роздріб. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 3940

Євробар'єр 115 JUTA (Чехія) - підпокрівельна гідроізоляційна супердифузійна мембрана для монтажу на теплоізоляцію, рулон 1,5х50 м (75 м2 = 50 м.п.), питома вага - 115 г/м2

Ціна наведена за м2

53.71 грн


 • При покупці від: 300: 50.88 грн