Євроруберойд Руберіт ЕКО-СХ-3,5-ПС

Руберіт ЕКО-СХ-3,5-ПС Акваізол

Євроруберойд Руберіт ЕКО-СХ-3,5-ПС Акваізол – рулонний бітумно-полімерний покрівельний та гідроізоляційний матеріал (євроруберойд) марки Руберит ЕКО-СХ-3,5-ПС завдяки оригінальному рецепту бітумного в'яжучого, матеріал має необхідні експлуатаційні властивості. Армуюча основа зі склополотна - не піддається гниттю та старінню. Верхній шар матеріалу захищений великозернистою сланцевою посипкою. Оптимально підібрані компоненти в рецепті Рубериту ЕКО дозволили створити матеріал, що має хороші експлуатаційні характеристики, зберігши невисоку ціну.

Всі матеріали марки Руберіт ЕКО призначені для гідроізоляції та ремонту плоских покрівель будівель промислового та цивільного призначення.

Теплостійкість: +95° С

Робочий діапазон: -25/+95° С

Температура гнучкості, на брусі R=25 мм: -5° С

Підкладковий шар: плівка/сланець

Модифікатор: пластоміри

Довжина рулону: 10 м

Ширина рулону: 1 м

Вага: 3,5 кг/м2

 

Бажаєте купити Євроруберойд Руберіт ЕКО-СХ-3,5-ПС Акваізол у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. У нас завжди вигідна ціна на Євроруберойд Руберіт Акваізол. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті. Крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Характеристики
Основа
Склополотно
Застосування
Верхній шар

Характеристики

Характеристики
Основа
Склополотно
Застосування
Верхній шар

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7438

Євроруберойд Руберіт Акваізол ЕКО-СХ-4.0-ПС (верхній шар) - основа склополотно, рул. 10 м2 (1*10 м), вага – 3,5 кг/м2

Ціна наведена за м2

85.50 грн


  • При покупці від: 100: 79.52 грн