Геотекстиль 150 1,5х50 м (75\100 кв.м) К.Текс Термо

Геотекстиль К.Текс Термо

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют пропонує купити геотекстиль К.Текс Термо в Харкові за низькою ціною.

Геотекстиль Термо – нетканий голкопробивний матеріал з поліефірного волокна. Матеріал нейтральний до агресивного середовища, нетоксичний, екологічно чистий, стійкий до впливу ультрафіолетового випромінювання, мікроорганізмів, бактерій, кислот, лугів, температурних перепадів, не утворює побічних продуктів розпаду.

Серед переваг геотекстилю К.Текс Термо можна виділити простоту різання в порівнянні з іншими матеріалами, низьку вартість, що знижує витрату матеріалів при будівництві різних об’єктів.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Міцність матеріалу. Рівномірне заповнення полотна дозволяє витримувати велике навантаження при малій деформації.
  • Захист. Захищає ґрунт від ерозії, запобігає пошкодженню шарів гідроізоляційних матеріалів. Використовується для захисту від засмічення шарів дренажних систем, а також підвищує ефективність експлуатації дренажів.
  • Фільтрація. Виключає занесення часток ґрунту в пори і їх засмічення і дозволяє забезпечити хорошу стійкість фільтруючого якості матеріалу під тиском грунту і в умовах сильної вібрації.
  • Поділ. Використовується для розмежування шарів матеріалів (наприклад, ґрунт, пісок і щебінь), для запобігання їх взаємопроникнення. Виключається змішування шарів, в результаті чого будівельні матеріали витрачаються економно, а сама конструкція завдяки геотекстилю стає міцнішою.
  • Екологічність. Виробництво геотекстилю безпечне для навколишнього середовища. Матеріал не виділяє шкідливих речовин в процесі експлуатації.
  • Простота монтажу. Укладання геотекстилю не вимагає спеціальних навичок. Гетекстиль Термо продається в рулонах, зручних для транспортування. Геотекстиль має невелику вагу, його легко розрізати звичайними ножицями.

     

Бажаєте купити геотекстиль К.Текс Термо у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Код товару: 7326

Геотекстиль К.Текс Термо - матеріал підвищеної міцності для покрівельних та будівельних робіт - дренаж, армування, захист, фільтрація; колір - білий, сірий; голкопробивний, термоскріплений; основа ПВХ-мембрана, щільність - 150 гр/м2

Рулон - 1,5х50 м (75/100 кв.м)

Ціна наведена за м2

28.60 грн


  • При покупці від: 225: 26.70 грн