Гіпоалергенна латексна фарба LOTOS Maxima 3,5 кг

Maxima LOTOS гіпоалергенна латексна фарба

Шовковисто-матова латексна фарба Maxima LOTOS (Максима Лотос) рекомендується для первинного та ремонтного фарбування стін та стель у сухих та вологих приміщеннях з високим експлуатаційним навантаженням: дитячих кімнатах, медичних, дошкільних та навчальних закладах, житлових та адміністративних приміщеннях, торгово-розважальних центрах та промислових приміщеннях.

Не підходить для фарбування підлоги, дверей та меблів!

Фарба є гіпоалергенною, а тому не проявляє дратівливу, шкірно-резорбтивну та сенсибілізуючу (алергенну) дію. Відзначається відмінною покриваністю, високою стійкістю до багаторазового інтенсивного миття (1 клас ДСТУ EN 13300) та паропроникністю. Створює на поверхні покриття із шовковисто-матовим блиском. Завдяки додаванню до складу фарби воску забезпечується «ефект лотоса» - забарвлене покриття набуває водовідштовхувальних властивостей, сприяє легкому очищенню забруднень з поверхні. Легко наноситься, не утворює напливи та не розбризкується в процесі фарбування.

 

Склад: Акриловий латекс, пігменти, наповнювачі, вода, цільові добавки.

Колір: білий (база А).

Сфера застосування: Для внутрішніх робіт.

Основи: Мінеральні (штукатурка, шпаклівка, цегла, бетон), гіпсові, дерев'яні поверхні, шпалери на паперовій та скловолокнистій основі, поверхні, які були раніше пофарбовані масляними емалями.

Технічні дані

Норма витрати в один шар від 100-150 г/м2
Розбавник Вода
Спосіб нанесення Наносити валиком, пензлем або фарборозпилювачем
Час висихання (23 °C, 50% RH) не більше 1 години
Базис кольорування А кольорується за каталогом NCS
Масова частка нелетких речовин
(ДСТУ ISO 3251)
бл. 57%,
Щільність (ДСТУ ISO 2811-1) бл. 1,36 г/см3
Блиск (ДСТУ ISO 2813) Не більше 10 GU при 60°
Ступінь перетиру (ДСТУ ISO 1524) не більше 20 мкм
Коефіцієнт контрастності сухої плівки (ISO 6504-3) не менше 99%
Стійкість до миття, мкм (ДСТУ ISO 11998) не більше 5 (після 200 циклів)
Термін придатності 36 місяців
Фасовка 1,2 кг, 3,5 кг, 6 кг, 12 кг
Зміст ЛОС (ISO 11890) -


Колерування

Колерується ручним способом з використанням пігментного концентрату Farbex Color, інших водних паст для кольорів або машинним способом за каталогами кольорів NCS та ін.

Призначена для використання як самостійне покриття білого кольору, або для кольорування в пастельні, світлі тони та кольори середньої насиченості.

Для виключення відмінностей у відтінках кольору, при фарбуванні поверхонь рекомендується використовувати продукцію однієї партії. У разі використання продукції різних партій необхідно проводити їхнє змішування.

Інструкція із застосування

1. Підготовка поверхні

Поверхня, що підлягає фарбуванню, повинна бути сухою та міцною, ретельно очищеною від пилу, крейдових та вапняних побілок, неміцних покриттів, жирових та інших забруднень. Дефекти поверхні усунути за допомогою шпаклівки ТМ «Farbex».

Поверхня, що висохла, зашліфувати, видалити пил від шліфування. Поверхні в погано вентильованих, сирих приміщеннях обробити антисептиком ТМ «Farbex».

2. Ґрунтування

Для зміцнення основи, вирівнювання поглинаючої здатності та покращення адгезії, поверхню обробити ґрунтовкою глибокого проникнення ТМ «Farbex» або ґрунтом-концентратом 1:10 ТМ «Maxima».

3. Нанесення фінішного покриття

Фарба готова до застосування, за необхідності профільтрувати, розбавити водою. Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати.

Нанесення проводити при температурі повітря та робочої поверхні від + 10 °С до + 35 °С та відносної вологості повітря не більше 80 %.

ІНСТРУМЕНТ І КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ: Наносити фарбу в 1-2 шари пензлем, валиком або фарборозпилювачем. Після закінчення робіт інструмент ретельно промити водою, не допускаючи висихання.

4. Очищення інструменту

Після закінчення робіт інструмент промити водою, не допускаючи засихання. Сліди фарби, що затверділа, можна видалити механічним шляхом.

 

Бажаєте купити латексні фарби Maxima (Максима) в Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7622

Гіпоалергенна латексна фарба для внутрішніх робіт Maxima LOTOS (Максима Лотос), колір - біла шовковисто-матова (база А), вага - 3,5 кг

Не виявляє дратівливу і алергенну дію. Стійка до багаторазового інтенсивного миття, 1 клас ДСТУ EN 13 300

Виконуємо машинне кольорування фарб. Фарби Maxima кольоруються на панелі NCS. Вартість машинного кольору розраховується індивідуально для кожного кольору. Вибрати колір по віялу можна в нашому офісі. Телефонуйте!

837.00 грн


  • При покупці від: 5: 782.00 грн