Гофра ДКС Лайт D20 мм, колір сірий, бухта 100 мп

Гнучка гофрована труба ДКС Лайт

Гофрована труба (гофра) - виріб з ПВХ з круглим перетином, що нагадує шланг з великою кількістю ребер жорсткості, завдяки чому її можна укладати на ділянках різної форми. Такі труби відносять до класу електротехнічних виробів та використовуються для укладання електропроводів та кабелів. У гофротрубах можна прокладати електричні силові проводи та кабелі напругою до 1000 В, а також широкий спектр кабелів зі слабкими струмами.

Гофра ДКС Лайт 20 мм  підходить для прокладання проводів або кабелю зовнішнім діаметром до 13,5 мм. Для полегшення затягування кабелю в гофру, в ній знаходиться сталева протяжка. Гофротруба виготовлена з важкогорючого самозатухаючого полівінілхлориду, що виключає можливість займання від короткого замикання в проводці і подальшого поширення горіння кабелю по трубі. Гофротрубу з самозагасаючого ПВХ можна прокладати приховано в порожнинах фальшстелі, фальшстін, фальшпідлог з негорючих матеріалів, в штробах з подальшим оштукатурюванням, в бетонній стяжці підлоги. При нагріванні гофротруба не злипається та продовжує виконувати магістральну функцію. Гофра має стійкість до старіння, впливу вологи, відсутня потреба у заземленні.

Характеристики:

Матеріал: самозагасаючий ПВХ-пластикат
Зовнішній діаметр, мм: 20
Внутрішній діаметр, мм: 14,1
Кількість у бухті, м: 100
Ступінь захисту: IP55
Температура експлуатації, С: -25...+80
Температура монтажу, С: -5...+60
Колір: сірий (RAL 7035)
Опір до стиснення при 20°С: 220 H на 5 см
Опір ізоляції, МОм: понад 100
Відповідність стандарту: ГОСТ 17675-87
Артикул: 91820
Виробник: ДКС (DKC, Україна)

 

Бажаєте купити гофровану трубу (гофру) для прокладання кабелю в Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7398

Гнучка гофрована труба ДКС Лайт (DKC Light), твердостінна, з протяжкою, діаметр - 20 мм, колір - сірий, бухта - 100 пог.м

Ціна вказана за м.п.

8.00 грн