Грунт-емаль антикорозійна 3 в 1 Fantazia жовта 2,6 кг

Fantazia Грунт-емаль антикорозійна 3 в 1

Грунт-емаль 3 в 1 Fantazia (фантазія) використовується для декоративно-захисного фарбування дерев'яних, металевих та інших поверхонь усередині та зовні приміщень. Одночасно поєднує в собі ґрунтовку та емаль. Грунт-емаль 3 в 1 - це універсальний продукт, що дозволяє одночасно запобігти корозії, позбутися іржі і отримати довговічне атмосферостійке покриття.

Застосування:

  • Перед застосуванням ґрунт-емалі її необхідно ретельно перемішати, при необхідності розбавити уайт-спіритом, сольвентом.
  • Емаль наносять в 1-2 шари пензлем, валиком або методом розпилення на суху, попередньо очищену від пилу та жирових забруднень поверхню.
  • Фарбування необхідно проводити у гумових рукавичках.
  • Після закінчення робіт ретельно провітрити приміщення.

Час висихання: висихання шару при температурі 20±2°С та відносній вологості повітря 65±5% – 6 годин.

Витрата: 70-110 г/м2 на одношарове покриття залежно від кольору та стану поверхні.

 

Бажаєте купити емалі, ґрунти, ґрунт-емалі Fantazia (Фантазія) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!  

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6395

Грунт-емаль антикорозійна 3 в 1 Fantazia для декоративно-захисного фарбування дерев'яних, металевих та інших поверхонь усередині та зовні приміщень, колір жовтий, 2.6 кг

348.00 грн