Грунт концентрат ДСТУ 1:4 універсальний Akrilika 5 л

Грунтовка концентрат ДСТУ 1:4 універсальна акрилова Akrilika 

Глибокопроникна універсальна ґрунтовка концентрат ДСТУ 1:4 Akrilika (Акриліка) - призначена для просочення основи з метою зниження його водопоглинання та підвищення адгезії матеріалу до пористих і сильно всмоктуючих основ: бетону, кладок з силікатної та керамічної цегли, гіпсових і цементно ДВП, гіпсокартону.

У складі є антисептичні добавки.

Застосування: універсальну ґрунтовку глибокого проникнення на акриловій основі концентрат 1:4 розвести у співвідношенні: одна частина ґрунту до чотирьох частин води і ретельно розмішати (з 1 л концентрату вийде 5 літрів готового до застосування ґрунту). Ґрунтовку наносити на поверхню маховою щіткою, валиком, малярським пензлем або розпилювачем, не допускаючи калюж та патьоків.

  • Збільшує адгезію покриття до основи
  • Зменшує водопоглинання
  • Не містить органічних розчинників
  • Зміцнює основу

Характеристики:

  • Основа – акрилова
  • Час висихня - 1 година
  • Країна виробник - Україна


Бажаєте купити грунтовки концентрат Akrilika (Акриліка) в Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 70185

Грунт концентрат ДСТУ 1:4 універсальний Akrilika (Акриліка) - грунтовка універсальна на акриловій основі, глибокопроникна, закріплює поверхню основи, підвищує адгезію матеріалу до основи, паропроникна, використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт, 5 л

247.00 грн