Штукатурки декоративні

SILTEK DECOR SILICON MOSAIC 1,0-1,6 мм (різні кольори)

3600.00 грн

 • Оптовая цена: 3348.00 грн
 • Токан ДШ-1 декоративна штукатурка Короїд 2 мм, біла

  338.00 грн

 • Оптовая цена: 312.00 грн
 • Токан ДШ декоративна штукатурка Баранець 1,5-2 мм, біла
  Хіт

  371.00 грн

 • Оптовая цена: 344.00 грн
 • Токан ДШ-2 декоративна штукатурка Короїд 3 мм, біла

  338.00 грн

 • Оптовая цена: 312.00 грн
 • AURA Dekor Silikon Putz R20 Декоративна штукатурка (короїд 2,0 мм) 25 кг

  2385.00 грн

 • Оптовая цена: 2146.50 грн
 • AURA Dekor Silikon Putz К15 Декоративна штукатурка (баранець 1,5 мм) 25 кг

  2385.00 грн

 • Оптовая цена: 2146.50 грн
 • Штукатурки декоративні

  Купити декоративні штукатурки в Харкові

  Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют Харків пропонує купити декоративні штукатурки готові (акрилові, силіконові, силікатні і ін.) І сухі за низькою ціною.

  Індивідуальність і стиль кожного будинку у великій мірі визначаються видом обробки його фасаду. Незважаючи на широкий асортимент будівельних матеріалів для зовнішнього оформлення будівель, великою популярністю як і раніше користуються фасадні штукатурки і шпаклівки. Сучасні будматеріали цієї групи діляться на безліч видів. Сьогодні з їх допомогою можна отримати не тільки стандартні гладкі поверхні, але і створити цікавий рельєф різної фактури. Найбільшою популярністю серед декоративних фасадних штукатурок користуються суміші «баранчик» і «короїд».

  Для отримання однорідної шорсткою зернистої структури поверхні зазвичай застосовується декоративна штукатурка «баранчик». Сухі суміші цього виду мають у своєму складі круглі гранули (від 1,5 до 3,5 мм), наявність яких дозволяє отримати необхідний рельєф стін. Наноситься «баранчик» за допомогою шпателя або спеціальної сталевої терки під кутом 600, при цьому товщина штукатурного шару не повинна перевищувати розміру зерна суміші. Формування рельєфу починають після того, як матеріал перестане прилипати до шпателя. Структурування такої штукатурки, як правило, проводять пластмасовим полутерком, інструмент при цьому тримають паралельно поверхні.

  Ще один вид будматеріалів для отримання фактурних поверхонь - структурна штукатурка короїд. Застосування таких сумішей дозволяє створювати декор у вигляді борозенок різної величини і напрямків. Гранули сумішей типу «короїд», на відміну від круглих гранул «баранчика», мають гострі кути, які процарапивают штукатурку при структуруванні. Технологія нанесення обох декоративних штукатурок практично ідентична, але затірку «короїд» зазвичай виконують або вертикальними, або хаотичними рухами інструменту, в залежності від бажаного напрямку і виду малюнка.

  Фінішна обробка структурними декоративними штукатурками використовується для проведення внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт. Будівельні матеріали цього виду можна наносити на більшість видів підстав: бетон, цегла, цементно-вапняні і цементно-піщані чорнові штукатурки, газобетон, пінополістирольні плити, OSB, фанеру. Для забезпечення кращої адгезії і якісного структурування рекомендується попередньо обробляти поверхні фарбою-грунтом, наприклад, Церезіт СТ-16. Декоративні штукатурки короїд і баранчик часто застосовуються як довговічне вологостійке паропроницаемое фінішне покриття при утепленні фасадів пінопластом.

  Декоративні штукатурки в Харкові - Короїд, Баранчик. Готові декоративні штукатурки в Харкові (у відрах) - акрилові, силіконові, силікатні та ін. Декоративні штукатурки за низькою ціною в Харкові. Купити декоративні штукатурки Церезіт, Дюфа, Farbex, Силтек, Полімін, Ельф, KRAUTOL, CAPAROL.

  Хочете купити декоративні штукатурки в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині Будбаза Абсолют. Купувати будматеріали в інтернет-магазині Будбаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!