Керамоблок

Керамоблок

Купити керамоблок в Харкові

Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют Харків пропонує купити керамоблоки за низькою ціною.

Поризовані керамічні блоки - унікальний будівельний матеріал. Це міцна клінкерна цегла та теплоізоляція в одному продукті. Керамоблоки міцні і широко використовуються в будівництві, в тому числі для зведення несучих стін в багатоповерхових котеджах і будинках. Керамічні блоки ще називають «подвійною цеглою» через великi розміри.

Керамічні блоки активно використовуються в сучасному будівництві. В Європі таку продукцію випускають вже більше 30 років. Матеріалом для створення керамоблокiв є натуральна глина, замішана з водою. Продукт формують і обпалюють в печі. В процесі виробництва керамічних поризованих блоків для зменшення ваги і підвищення теплозахисних властивостей виробів в сировинну масу додають тирсу, яка, вигорить при випалюванні, створюючи мікропори.

На етапі формування блоку надають особливу форму екструдером. У підсумку виріб отримує комірчастуструктуру з перегородками. Загальна кількість пустот і осередків може становити до 50% від всього блоку. Завдяки такій структурі виробники домагаються великих розмірів і малої ваги будматеріалу, також структура блоку дозволяє стінам «дихати», підтримує оптимальну вологість повітря, створює сприятливий клімат всередині приміщення.

Об'єднання натурального матеріалу і сучасних технологій в результаті дають теплий екологічний будинок, що зводиться за короткі терміни.

Керамічні блоки зберігають тепло взимку, а влітку прохолоду, що знижує витрати на опалення і кондиціонування повітря. У порівнянні зі звичайною цеглою, блоки володіють більш низькою щільністю, завдяки чому у них кращі показники теплоізоляції.

Керамічні блоки - виключно натуральний утеплювач. На ньому не з'являється цвіль, грибок і конденсат. Стіни з керамоблока мають капілярну структуру, яка виводить вологе повітря назовні через пори. Виходить свого роду пасивний кондиціонер. Стіна з пористої кераміки віддає назовні вологу, якщо в приміщенні її надлишок, і отримує, якщо вологи недостатньо.

Керамоблоки на 100% стійкі до загоряння, мають низьке водопоглинання і хорошу паропроникність.

Керамічні блоки не змінюють свої теплотехнічні параметри протягом усього терміну експлуатації. Завдяки морозостійкості, будинки побудовані з керамоблокiв довговічні з підвищеною стійкістю до погодних умов.

Преимущества керамических блоков

Хочете купити керамоблок в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині Будбаза Абсолют. Купувати будматеріали в інтернет-магазині Будбаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!