Цегла рядова

Цегла рядова

Купити цеглу рядову в Харкові

Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют Харків пропонує купити цеглу червону і силікатну за низькою ціною.

Протягом багатьох років цегла залишається одним з найбільш затребуваних і популярних видів стінових будматеріалів. Якісна цегляна кладка дуже довговічна, будівлі з цегляними стінами добре зберігають тепло і мають досить високу звукоізоляцією.

Найбільшого поширення набули керамічна і силікатна цегла. Ці види відрізняються складом вихідних компонентів і самим способом виробництва продукту. У свою чергу обидва ці види поділяються на підтипи - повнотіла і пустотіла. Також цей матеріал класифікується за видом застосування на рядовий і облицювальний.

Червона повнотіла цегла найчастіше випускається одинарним, так зазвичай називають блок, розмір якого становить 250 * 120 * 65 мм. Білу силікатну, як правило, виробляють полуторного розміру - 250 * 120 * 88 мм.

Червона керамічна цегла найбільш універсальний і може застосовуватися практично для будь-якого виду кладки. Одна з великих переваг обпаленої керамічної рядової цегли полягає в тому, що такий матеріал можна використовувати для «кладки в землю» - облаштування фундаментів або цоколів будівель. Також цей вид застосовується для кладки печей і камінів. Біла силікатна цегла для таких робіт не використовуються. У свою чергу, рядова керамічна повнотіла цегла програє силікатній за такими показниками, як зовнішній вигляд, точність форми і звукоізоляційні властивості. До того ж, вибираючи будматеріали для зведення будівель, забудовник завжди шукає оптимальний по співвідношенню ціна/якість варіант, а найбільш вигідним за вартістю є саме біла силікатна цегла.

Ще одна перевага силікатної кладки матеріалу полягає в тому, що при зсипання самоскидом, відсоток бою виявляється значно нижче, ніж у керамічної. Внаслідок цього червону цеглу рекомендується розвантажувати вручну або доставляти в пакетованому вигляді спеціальними машинами - маніпуляторами, які оснащуються невеликим краном.

Хочете купити цеглу в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купувати будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!