Керамоблок 38 - 11,6 НФ 250х238х380 Керамейя (куб.м.)

Керамоблок ТеплоКерам (Керамейя) 38 - 11,6 НФ

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити керамічний блок 38 - 11,6 НФ за низькою ціною.

Порізовані керамічні блоки ТеплоКерам – Унікальний будівельний матеріал. Це міцна клінкерна цегла та теплоізоляція в одному продукті. Блоки Теплокерам дуже міцні і широко використовуються в будівництві, у тому числі для зведення несучих стін у багатоповерхових котеджах та будинках. Керамічні блоки ще називають «подвійною цеглою» через великі розміри.

Керамічні блоки активно використовуються в сучасному будівництві. У Європі таку продукцію випускають вже понад 30 років. Компанія Керамея відома в нашому таборі та за межами України, вона постачає свою продукцію до Польщі, Німеччини, завдяки відповідності продукції міжнародним будівельним нормам.

Матеріалом для створення керамоблоків є натуральна глина, замішана з водою. Продукт формують та обпалюють у печі. В процесі виробництва керамічних поризованих блоків для зменшення ваги та підвищення теплозахисних властивостей виробів у сировинну масу додають тирсу, яка, вигоряючи при випаленні, створює мікропори.

На етапі формування блоку надають особливу форму екструдером. У результаті виріб отримує комірчасту структуру з перегородками. Загальна кількість порожнин і осередків може становити до 50% всього блоку. Завдяки такій структурі виробники домагаються великих розмірів та малої ваги будматеріалу, також структура блоку дозволяє стінам «дихати», підтримує оптимальну вологість повітря, створює сприятливий клімат усередині приміщення.

Об'єднання натурального матеріалу та сучасних технологій в результаті дають теплий екологічний будинок, що зводиться за короткий термін. 

Керамічні блоки зберігають тепло взимку, а влітку прохолоду, що знижує витрати на опалення та кондиціювання повітря. Порівняно зі звичайною цеглою, поризовані блоки мають нижчу щільність, завдяки чому у них кращі показники теплоізоляції.

Керамічні блоки – Винятково натуральний утеплювач. На ньому не з'являється пліснява, грибок та конденсат. Стіни з керамоблоку мають капілярну структуру, яка виводить вологе повітря назовні через пори. Виходить свого роду пасивний кондиціонер. Стіна з пористої кераміки віддає назовні вологу, якщо в приміщенні її надлишок, і отримує, якщо вологи недостатньо.

Керамоблоки на 100% стійкі до займання, мають низьке водопоглинання та хорошу паропроникність.

Керамічні блоки не змінюють свої теплотехнічні параметри протягом усього терміну експлуатації. Завдяки морозостійкості, будинки побудовані з керамоблоків мають довговічність і підвищену стійкість до погодних умов, що змінюються.

Характеристики керамічного блоку 38 - 11,6 НФ (еквівалент 11,6 шт. умовної цегли):

Розмір: 250х238х380 мм

Межа міцності на стиск: від М50 кгс/см2

Водопоглинання: 10-15%

Морозостійкість: F35 циклів

Коефіцієнт теплопровідності: 0,18 Вт/м

Еквівалент умовної цегли: 11,6 NF

Вага 1 шт.: 17 кг

У пачці: 60 шт

Вага 1 пачки: 1045 кг

Кількість блоків для 1 м2 – завтовшки:

  • в «одна цегла» 10,5 шт.

Кількість блоків для 1 м3 – 42 шт.

Витрата розчину на 1 м3 – 48 л

Переваги керамічних блоків

Бажаєте купити керамоблок у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7396

Керамічний блок 38-й 11,6 НФ ТеплоКерам (Керамейя), від М50, розмір 250х238х380 мм, еквівалент 11,6 шт. умовної цеглини

Ціна наведена за м3.

3392.00 грн