Клей ПВА супер ЕКСТРА d3 5 кг Akrilika

Клей ПВА Акриліка супер екстра d3

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют пропонує купити  ПВА супер ЕКСТРА d3 в Харкові за низькою ціною.

Клей ПВА супер Екстра - застосовується для склеювання виробів з усіх видів деревини та її похідних, паперу, картону, шкіри, тканин, каучуку, приклеювання лінолеуму, ковроліну, облицювальної плитки. Для відповідальних столярних робіт та виготовлення меблів. Може використовуватися для приклеювання декоративного паперово-шаруватого пластику до ДВП, ДСП, МДФ та ін., а також для збільшення водонепроникності та підвищення міцності бетонних, штукатурних та шпаклювальних складів. Застосовується для приклеювання синтетичних стінових покриттів на паперовій основі, скловолоконних, вінілових та паперових шпалер, пробки, серп'янки, будівельних сіток та бинтів.

Клей ПВА легко наноситься на матеріали, що склеюються, після висихання утворює однорідну прозору плівку. Має високу швидкість схоплювання. Чи не токсичний, після висихання плівка не виділяє шкідливих речовин. Утворює твердо-еластичний клейовий шов, що по міцності перевищує міцність деревини.

Витрата: від 200 г/м2 (залежно від структури поверхні)

Колір плівки: прозора безбарвна

Спосіб застосування клею ПВА: Перед застосуванням клей ПВА ретельно перемішати, склеювані поверхні очистити від пилу і забруднень. Клей ПВА нанести тонким шаром на одну з поверхонь, що склеюються, з'єднати з іншою і притиснути. Нанесення пензлем чи валиком. Температура повітря при нанесенні не нижче +5.

Запобіжні заходи: Клей ПВА не токсичний, пожежо вибухобезпечний. При попаданні у вічі промити великою кількістю води.

В інтернет-магазині будматеріалів СтройБаза Абсолют можна купити ПВА клей d3 у Харкові за низькою ціною, у нас можна замовити будматеріали з доставкою та самовивозом зі складу у Харкові.

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7132

Клей ПВА супер ЕКСТРА d3 5 кг Akrilika - універсальний клей для склеювання всіх видів дерева і його похідних, паперу, картону, шкіри, тканин, каучуку, приклеювання лінолеуму, ковроліну, облицювальної плитки. Для столярних робіт і виготовлення меблів. Може використовуватися для приклеювання декоративного паперово-шаруватого пластику до ДВП, ДСП, МДФ і т.д.

837.00 грн