Клей рідкий TECSOUND Soprema Sopraglue Acoustic 20 л

Рідкий клей TECSOUND Soprema Sopraglue Acoustic  

TECSOUND Soprema Sopraglue Acoustic (Тексаунд Супрема Сопраглю Акустик) - застосовується  ;для приклеювання SOPRAFOAM A та повного спектру TECSOUND FT та 2FT до горизонтальних та вертикальних поверхонь. Забезпечує надійне та гнучке склеювання, використовується для піни, металів, кераміки, дерева, паперу та гуми. Не підходить для склеювання деяких гнучких пластиків, таких як PP, PE та PTFE. Вологостійкий, не боїться високих температур. Легко наноситься та швидко висихає. Фасовка - 5 л та 20 л.

Застосування:

Перемішайте клей у барабані, щоб забезпечити однорідну суміш.
За допомогою шпателя, пензлика або валика нанесіть однорідний шар клею на поверхню, яку потрібно склеїти.
Дайте висохнути від 8 до 10 хвилин, поки клейка поверхня не стане липкою на дотик. Протягом 30-40 хвилин потрібно з'єднати поверхні.
Сильно притисніть, щоб уникнути утворення повітряних прошарків між поверхнями. Зчеплення відбувається миттєво, з сильним початковим схоплюванням.
Час повного висихання становить 24 години.

 

Бажаєте купити рідкий клей для звукоізоляції TECSOUND Soprema Sopraglue Acoustic (Тексаунд Сопрема Сопраглю Акустик) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7753

TECSOUND Soprema Sopraglue Acoustic (Тексаунд Сопрема Сопраглю Акустик) - вологостійкий контактний клей для звукоізоляційних виробів. Стійкий до високих температур, забезпечує міцне та гнучке склеювання піни, металу, кераміки, пробки, деревини, паперу, гуми. Можна використовувати з усім спектром TECSOUND FT/2FT та SOPRAFOAM A від SOPREMA. Об'єм - 20 л

15531.00 грн

Рекомендовані товари