Шпаклівка гіпсополімерна Knauf-Полімер фініш

Шпаклівка гіпсополімерна фінішна Кнауф-Полімер фініш

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити шпаклівку Knauf Полімер фініш за низькою ціною.

Суха суміш Кнауф-Полімер фініш – фінішна шпаклівка на основі полімерного в'яжучого. Має високу адгезію, пластичність і тріщиностійкість. Відмінно підходить для вирівнювання шаром від 0,2 до 4 мм. Завдяки мікроволокнам не дає усадки. Після замішування водою зберігає робочі властивості протягом 72 годин. Після висихання поверхня готова під фінішне покриття фарбою чи шпалерами.

Шпаклівка Knauf Полімер фініш призначена для фінішного шпаклювання тонким шаром бетонних поверхонь, гіпсокартонних та гіпсоволокнистих листів, гіпсових та цементних штукатурок та отримання поверхні під фарбування, шпалери та інші декоративні покриття. Може наноситися ручним та машинним способом. Для внутрішніх робіт. Не застосовувати для закладення стиків гіпсокартонних листів.

  • Мінімальна товщина шару – 0,2 мм.
  • Максимальна товщина шару – 4 мм.
  • Витрата – 1,2 кг/м2 для одержання шару 1 мм.
  • Розмір зерна (середній): 50 мкм.

Основа повинна бути рівною, міцною, з температурою не нижче +10 °С. Поверхню очистити від бруду, пилу, відшарувань і видалити з бетону залишки опалубного мастила. Поверхні, що сильно вбирають, рекомендується обробити грунтовкою КНАУФ-Тіфенгрунд. Дати ґрунтовці висохнути щонайменше 3 години.

 

КНАУФ-Полімер Фініш засипати в ємність із чистою холодною водою (у співвідношенні 1 кг суміші приблизно на 0,35-0,4 л води або 1 мішок (20 кг) приблизно на 7-8 л води) рівномірно розподіляючи по поверхні. Залишити суміш на 2-3 хвилини для поглинання, потім перемішати будівельним міксером на малих обертах протягом 3-5 хвилин і дати суміші 10 хвилин настоятися. Після чого повторно перемішати матеріал будівельним міксером до отримання однорідної маси, що не містить грудок.

 

При механізованому нанесенні рекомендується застосовувати шпаклювальну машину PFT RITMO Powercoat. Початкову витрату води встановити на позначці 100-110 л/год, потім відрегулювати до необхідної консистенції розчину. При суцільному шпаклюванні нанести матеріал на поверхню і розрівняти широким шпателем або гладилкою. Після розподілу матеріалу поверхню слід розгладити, знімаючи надлишки матеріалу та заповнюючи западини. При необхідності надлишки суміші нанести на інші ділянки стіни.

 

Нанесення другого шару можливе після висихання першого. При необхідності поверхню можна шліфувати після її повного висихання. Час життєздатності суміші становить до 24 годин. При зберіганні при температурі не нижче +10 ° С в закритій ємності суміш можна використовувати протягом 72 годин. Всі наступні роботи (обклеювання шпалерами, фарбування) повинні проводитися тільки після повного висихання матеріала.

Бажаєте купити Кнауф Полімер фініш у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 4570

 

Шпаклівка гіпсо-полімерна фінішна Кнауф-Полімер фініш, 20 кг

525.00 грн