Фарба інтер'єрна DekART Interior Paint, біла матова, 1,2 кг

Фарба інтер'єрна DekART Interior Paint (Декарт Інтеріор Пейнт)

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити фарбу для стін та стель DekART Interior Paint (Декарт Інтеріор Пейнт) за низькою ціною.

Водоемульсійна матова акрилова фарба DekART Interior Paint рекомендована для застосування всередині приміщень з помірним експлуатаційним навантаженням, в житлових та адміністративних приміщеннях. Призначена для фарбування цементних та цементно-вапняних штукатурок, бетону, цегли, мінеральних, дерев'яних та гіпсових поверхонь, може застосовуватися для фарбування шпалер на паперовій та скловолокнистій основі.

Водоемульсійна фарба DekART Interior Paint має відмінну паропроникність - «дихає», стійкість до вологого очищення (4 клас за ДСТУ EN 13300) та високу адгезію до поверхні..

Час висихання фарби DekART Interior Paint – не більше 1 години (при температурі 20°С та відносній вологості повітря 65%).

Витрата (один шар) – 130-180 г/м2. 

 

Бажаєте купити інтер'єрну фарбу DekART Interior Paint (Декарт Інтеріор Пейнт) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7684

Фарба інтер'єрна DekART Interior Paint (Декарт Інтеріор Пейнт) – біла матова акрилова, 1,2 кг

Стійка до вологого очищення, 4 клас за ДСТУ EN 13 300, утворює матове паропроникне покриття

Виконуємо машинну колеровку фарб. Фарби Декарт кольоруються на панелі NCS. Вартість машинного кольору розраховується індивідуально для кожного кольору

Вибрати колір по віялу можна в нашому офісі. Телефонуйте!75.00 грн


  • При покупці від: 5: 70.00 грн