Цвяхи

Цвяхи толеві 2,0х20 мм очищені, кг

66.00 грн

Цвяхи шиферні 5,0х120 мм, кг
Хіт

71.00 грн

Цвяхи будівельні 2,0х40 мм, кг

55.00 грн

Цвяхи будівельні 2,5х50 мм, кг

53.00 грн

Цвяхи будівельні 2,5х60 мм, кг

53.00 грн

Цвяхи будівельні 3,0х70 мм, кг

52.00 грн

Цвяхи будівельні 3,0х80 мм, кг

52.00 грн

Цвяхи будівельні 3,5х90 мм, кг
Хіт

52.00 грн

Цвяхи будівельні 4,0х100 мм, кг

52.00 грн

Цвяхи будівельні 4,0х120 мм, кг

52.00 грн

Цвяхи будівельні 5,0х150 мм, кг

52.00 грн

Цвяхи будівельні 6,0х200 мм, кг

52.00 грн

Цвяхи

Купити цвяхи у Харкові

Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют Харків пропонує купити цвяхи за низькою ціною.

Шиферні цвяхи - застосовуються для кріплення шиферу і подібних до нього покрівельних матеріалів. Шиферні цвяхи - один з видів будівельних цвяхів, що відрізняється значно більшим діаметром капелюшка. Довжина шиферного цвяха повинна перевищувати суму висоти гребеня шиферу і товщини дошки обрешітки до якої він кріпиться на 10 мм. Це необхідно для того, щоб при кріпленні шиферу була можливість загнути кінець цвяха, запобігаючи виривання кріпильних виробів із дошки навіть при дуже сильному вітрі. Стандартні і найбільш поширені розміри шиферних цвяхів - товщина стержня 5 мм, діаметр капелюшка - 120 мм.

Цвяхи толеві використовують для зовнішніх робіт при монтажі м'якої покрівлі. Тольові цвяхи (круглі) відрізняються плоским капелюшком, з діаметром більше звичайного, призначені для закріплення та утримання покрівельних матеріалів, що поставляються в рулонах, наприклад, таких, як руберойд або толь. При виборі оцинкованих покрівельних цвяхів треба вибирати саме ті цвяхи, які підходять до застосування в кожному конкретному випадку. Їх застосовують при настилі не тільки толю, а й руберойду, бітуму, гнучкої черепиці та будь-якого іншого м'якого покрівельного матеріалу. Тольовий цвях має циліндричний стрижень, вістря стандартного вигляду і плоский капелюшок. Діаметр капелюшка повинен становити щонайменше 2,5 діаметра стрижня і більше. Мінімальна висота капелюшка має бути не менше 25% від діаметра цвяха. Поверхня голівки гладка. Така будова дозволяє використовувати кріплення для м'яких матеріалів. Покрівля зазнає помітних навантажень на «виривання» особливо при великому вугіллі ската. Якщо закріпити матеріал звичайними цвяхами з маленьким капелюшком, він просто порветься. А ось дуже широкі капелюшки толевих цвяхів утримують підлогу, не пошкоджуючи його.
 

У нашому інтернет магазині будматеріалів Будбаза Абсолют Ви знайдете великий вибір кріплення: цвяхи, самосвердлувальні гвинти, прессшайбою, саморізи з буром «блоха» в Харкові. У нас завжди можна купити металовироби в Харкові. Ціна на кріплення Харків залежить від їхнього типу, розміру та розфасовки.

Хочете купити клінкерну цеглу в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині Будбаза Абсолют. Купувати будматеріали в інтернет-магазині Будбаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!