Цвяхи

Гвозди шиферные 5,0х120
Хіт

82.00 грн

Гвозди в ассортименте

63.00 грн

Цвяхи

Купити цвяхи у Харкові

Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют Харків пропонує купити цвяхи за низькою ціною.

Шиферні цвяхи - застосовуються для кріплення шиферу і подібних до нього покрівельних матеріалів. Шиферні цвяхи - один з видів будівельних цвяхів, що відрізняється значно більшим діаметром капелюшка. Довжина шиферного цвяха повинна перевищувати суму висоти гребеня шиферу і товщини дошки обрешітки до якої він кріпиться на 10 мм. Це необхідно для того, щоб при кріпленні шиферу була можливість загнути кінець цвяха, запобігаючи виривання кріпильних виробів із дошки навіть при дуже сильному вітрі. Стандартні і найбільш поширені розміри шиферних цвяхів - товщина стержня 5 мм, діаметр капелюшка - 120 мм.

У нашому інтернет магазині будматеріалів Будбаза Абсолют Ви знайдете великий вибір кріплення: цвяхи, самосвердлувальні гвинти, прессшайбою, саморізи з буром «блоха» в Харкові. У нас завжди можна купити металовироби в Харкові. Ціна на кріплення Харків залежить від їхнього типу, розміру та розфасовки.

Хочете купити клінкерну цеглу в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині Будбаза Абсолют. Купувати будматеріали в інтернет-магазині Будбаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!