Лак Цапон жаростійкий, безбарвний Fantazia 0,35 кг

Fantazia Лак Цапон жаростійкий

Лак Цапон Fantazia (Фантазія) призначений для захисно-декоративного покриття виробів з чорних та кольорових металів, цегли, каменю, кераміки, дерева, скла та інших матеріалів, що експлуатуються при температурі від –30°С до +150°С. Складається з органічних розчинників, акрилового кополімеру, синтетичної смоли.

Лак поєднується з різними металевими (алюмінієва та бронзова пудра, перламутр) та неорганічними (окис хрому, окис заліза, сурик тощо) пігментами для фарбування вищевказаних матеріалів. В цьому випадку одержаний склад придатний до застосування протягом 24 годин з моменту приготування.

Лак швидко сохне, має високу твердість лакової плівки, водостійкість покриття, високу адгезію. Застосовується для декоративного фарбування виробів з різних матеріалів, наноситься на поверхні кольорових металів з метою запобігання їх потьмарення, підготовки фарб в домашніх умовах, для нанесення практично на будь-які поверхні.

Лак наноситься на чисту суху поверхню пензлем, розпилювачем або методом занурення в 2-3 шари з проміжною сушкою 20 хв.

Час висихання лаку – 30 хвилин.

Витрата: 200-250 мл/м² при нанесенні в 2-3 шари.

Бажаєте купити лак цапон Fantazia (Фантазія) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!  

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6420

Лак Цапон жаростійкий, безбарвний Fantazia для захисно-декоративного покриття виробів з металів, цегли, каменю, кераміки, дерева, скла та інших матеріалів, 0.35 кг

97.00 грн