Фарби та лазурі для деревини

Фарби та лазурі для деревини

Купити фарби та лазурі для дерева у Харкові

Інтернет-магазин будматеріалів СтройБаза Абсолют Харків пропонує купити фарби та лазурі для дерева за низькою ціною.

Фарби та лазурі для дерева: Дюфа, MGF Фарбекс, Декарт, Капалор, Краутол, Церезіт, Ескаро. Інтернет-магазин будматеріалів СтройБаза Абсолют пропонує купити якісні фарби, олії, лазурі та просочення для дерева у Харкові. У нас є фарби від преміум до економ-сегменту.

Фарби та захисні склади для дерева не тільки надають естетичного та доглянутого зовнішнього вигляду дерев'яним фасадам та конструкціям з дерева, але також захищають їх від руйнування, старіння та впливу зовнішніх факторів, зайвої вологи та  дії мікроорганізмів. 

До основних відмінних якостей сучасних фарб для деревини можна віднести:

 • Вогнетривкість. Для дотримання відповідної техніки пожежної безпеки необхідно покривати дерево складами, які не здатні горіти.
 • Текстура. Щоб не створювати розлучення на оброблюваній поверхні, фарба повинна бути в міру густою, однорідною і не мати сторонніх домішок.
 • Зносостійкість. Для запобігання можливим пошкодженням покриття зобов'язане мати стійкість до механічних впливів,
 • Безпека. Фарби повинні бути безпечними для здоров'я людини. Особливо цей факт стосується складів, призначених для застосування всередині приміщень,
 • Світло- та вологостійкість. Шар фарби повинен добре оберігати поверхню від ультрафіолетових променів та зайвої вологи.
 • Швидкість висихання. Швидковисихаючі фарби допомагають економити час.

Види фарб для дерева

 • Олійні;
 • Поліуретанові;
 • Алкідні;
 • Акрилові.

Просочення для дерева на водній основі

Лазурі та лаки для дерева – це спеціальний склад, який використовується з метою захисту дерев'яних поверхонь від зовнішніх негативних факторів – забруднень, цвілі, гниття, комах та ультрафіолету. Додатково блакиті на водній основі можуть фарбувати деревину, при цьому ніяк не видозмінюючи її зовнішню структуру.

Основна класифікація лазурів

 • Тонкошарові лазурі. Цей вид складів утворює надзвичайно тонкий шар – до 20 мкм. Вони дуже рідкі, плівку не утворюють. Як правило, такі лазурі доцільно використовувати для обробки дерев'яних виробів, які будуть експлуатуватися в досить суворих умовах (наприклад, на відкритому повітрі, сауні або у ванній кімнаті).
 • Середньошарові лазурі. Даний вид лазурів формує шар товщиною в 20-60 мкм. У більшості випадків вони використовуються спільно з поверхнями, які мають досить сильні фізичні навантаження – це може бути паркетна дошка, сходові каркаси та ін.
 • Товстошарові блакиті. Подібний різновид блакит використовується в тих випадках, коли крім антисептичних і фунгіцидних властивостей до цього складу пред'являються і декоративні вимоги. До цієї групи товару належать в основному акрилові просочення для деревини. Завдяки підвищеній товщині шару (60 мкм і більше), така блакить трохи нагадує лак, проте, на відміну від останнього, створює більш натуральний ефект. Вона добре захищає поверхні від води та застосовується для обробки віконних рам, міжкімнатних дверей та різних меблевих елементів.

Бажаєте купити фарби, лазурі, олії та просочення для деревини в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині Будбаза Абсолют. Купувати будматеріали в інтернет-магазині Будбаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!