Паркани та огорожі

Стовп/RAL/ППЛ, 60х40, т 1,2 мм, (H) 1000 мм

150.00 грн

Стовп/RAL/ППЛ, 60х40, т 1,2 мм, (H) 1500 мм

225.00 грн

Стовп/RAL/ППЛ, 60х40, т 1,2 мм, (H) 2000 мм

300.00 грн

Стовп/RAL/ППЛ, 60х40, т 1,2 мм, (H) 2500 мм

373.00 грн

Стовп/RAL/ППЛ, 80х60, т 2 мм, (H) 1600 мм

427.00 грн

Стовп/RAL/ППЛ, 80х60, т 2 мм, (H) 1800 мм

481.00 грн

Стовп/RAL/ППЛ, 80х60, т 2 мм, (H) 2100 мм

260.00 грн

Стовп/RAL/ППЛ, 80х60, т 2 мм, (H) 2500 мм

667.00 грн

Стовп/RAL/ППЛ, 80х60, т 2 мм, (H) 4000 мм

1067.00 грн

Стовп/RAL/ППЛ, 80х60, т 2 мм, (H) 5000 мм

1334.00 грн

Кріплення - кліпса сполучна, ОЦ шт

16.00 грн

Паркани та огорожі

Купити парканні секції, стовпи, хвіртки, ворота в Харкові за вигідною ціною

Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют Харків пропонує купити парканні секції, стовпи, хвіртки, ворота за низькою ціною.

Забор є важливим архітектурним елементом практично будь-якого об'єкта. Він вирішує одразу кілька важливих завдань: перешкоджає доступу на ділянку стороннім особам, є декоративним елементом в архітектурному ансамблі, а також позначає межу території.

Сьогодні паркан – це не просто огорожа з дерева або інших матеріалів, а повноцінна функціональна конструкція, що зазвичай складається з металу, цегли або бетону.

Через оптимальне поєднання ціни, якості та естетичних властивостей, найбільшою популярністю користуються паркани на основі металевих конструкцій. Вони дуже різноманітні та складаються з готових секцій простих у монтажі та обслуговуванні.

Секційний паркан із сітки – це дуже популярний різновид огорож, призначений для встановлення на об'єктах різного типу та призначення. Його головним завданням є позначення меж ділянки, а перевагами: мінімальна вартість, практичність та хороший показник стійкості до механічних навантажень.

Залежно від моделі, паркан із зварних секцій може мати різну конструкцію та експлуатаційні характеристики. Технологія виробництва за допомогою методу холодної прокатки формує ключові переваги сітчастих парканів:

 • Сітчаста конструкція – паркан із зварної сітки забезпечує природну циркуляцію повітря та проникнення сонячних променів крізь полотно. Це є важливим позитивним фактором для нормального росту рослин;
 • Невелика маса – дозволяє перевозити основні елементи конструкції без залучення вантажних машин та вантажопідіймального обладнання. Також у процесі монтажу у майстрів не виникає труднощів з підйомом та встановленням секцій огорожі;
 • Низька вартість – насамперед формується завдяки використанню невеликої кількості металу. Обходиться значно дешевше масивних аналогів, у тому числі з інших матеріалів;
 • Стійкість до вітрових навантажень – сітчаста структура, що застосовується в конструкції паркану, відчуває мінімальний опір навіть при сильних поривах вітру, що знижує ймовірність пошкодження паркану.
 • Забезпечення комфортного огляду території перед ділянкою
 • Стійкість до корозії
 • Зварний секційний паркан не має виступів та гострих кутів, що дозволяє встановлювати його у місцях прогулянок з дітьми.

Секційні паркани доступні у двох варіантах виконання: 2D та 3D. Перший різновид -  традиційне рішення, виконане із плоских елементів без будь-яких вигинів. Як правило, 2D паркани мають правильну прямокутну форму осередків, без додаткових елементів.

3D паркани – більш сучасний різновид, що має підвищену жорсткість, через наявність спеціальних стрижнів з V-подібними вигинами. Вони рівномірно розташовані у двох або більше частинах полотна.  Дані вигини забезпечують одразу дві важливі функції: підвищують загальну жорсткість конструкції та є технологічним поглибленням для прокладання комунікаційних кабелів.

Крім конструкції, металеві огорожі зі зварної сітки також розрізняють за типом покриття, що застосовується. Воно може бути трьох видів:

 1. Цинк – є найпростішим і найдешевшим рішенням. Оцинкований металевий дріт отримує підвищені антикорозійні якості, що дозволяють експлуатувати огорожу в умовах підвищеної вологості, наприклад, на вулиці
 2. Цинк, нанокераміка та полімер – вважається оптимальним рішенням щодо поєднання ціни та якості. Таке покриття забезпечує високі адгезивні та антикорозійні властивості. Хороше рішення для встановлення на дитячих майданчиках, АЗС тощо
 3. Цинк та ПВХ – найякісніший і найдорожчий різновид. Її особливістю є застосування полівінілхлориду (полімерного покриття), що забезпечує високий захист від корозії та підвищений термін служби. Рекомендований для встановлення на дачі, огорожі приватного будинку та інших об'єктів з тривалою експлуатацією.
   

У нашому будівельному магазині (Харків) можна купити секційну зварну огорожу, 3D паркан.  Ми пропонуємо купити секційну огорожу Супер Економ, Економ, Стандарт, Спорт. У нас можна замовити металеві секційні паркани, стовпи, хвіртки, ворота у Харкові з доставкою та самовивозом. Також у нас можна купити цемент у Харкові, пісок, керамзит, ЦПС, стяжки, цеглу, газоблок та багато іншого.