Стрічка примикання Alenor BF-3D 300 мм (5м)

Покрівельна стрічка примикання Alenor BF-3D 300х5000мм

Стрічка примикання ALENOR BF-3D (Аленор) – виготовлена ​​із забарвленої алюмінієвої фольги, що має об'ємне тиснення у вигляді невеликих напівсфер, розташованих у шаховому порядку. Об'ємний малюнок надає стрічці підвищеної міцності та забезпечує високу гнучкість при герметизації важкодоступних примикань та примикань складних конфігурацій. Шар бутилкаучуку покриває всю поверхню фольги і має високу адгезію до стандартних будівельних поверхонь (керамічної, цементно-піщаної черепиці, металочерепиці, алюмінієвого профлисту, шиферу, цегли, бетону).

Використання стрічки BF-3D забезпечить відмінну гідроізоляцію та ущільнення примикань, виключить проникнення вологи у місцях з'єднання елементів даху та стін, забезпечить сухість внутрішніх приміщень та дозволить на багато років забути про ремонт покрівлі у місцях примикань.

Застосування
Стрічка примикання BF-3D призначена для герметизації, гідроізоляції та ущільнення примикань виступаючих елементів покрівлі та стін (димарів, еркерів, мансардних та слухових вікон, зенітних ліхтарів), місць примикання скатної покрівлі до стін.

Переваги

  • міцна та гнучка, легко монтується на складних поверхнях, щільно облягає примикання;
  • завдяки тривимірній формі здатна подовжуватися, розподіляючись у необхідних напрямках;
  • має УФ-стійкість, не чутлива до перепадів температури, дощу, снігу, граду, не схильна до корозії;
  • антиадгезійна плівка, що захищає клейовий шар стрічки, складається з 2 поздовжніх частин, наклеєних внахлест. Це дозволяє відклеювати лайнер частинами, що значно спрощує монтаж;
  • має тривалий термін експлуатації (10 років);
  • не містить небезпечних для життя та здоров'я речовин.

Бажаєте купити стрічку примикання Alenor BF-3D 300 мм/5 м (Аленор) в Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7125

Стрічка примикання Alenor BF-3D 300 мм/5 м - герметизуюча гідроізоляційна бутилкаучукова стрічка з тисненою поверхнею, стійкою до атмосферних впливів. Відмінно приклеюється до різних будівельних поверхонь.

Колірна гама: коричневий (RAL 8017), теракотовий (RAL 8004), чорний (RAL 9005), чорно-сірий (RAL 7021)

893.00 грн


  • При покупці від: 5: 840.00 грн