Мертель шамотний (суміш вогнетривка) МП-18, 25 кг

Суміш вогнетривка (мертель) МП-18

Мертель широко використовується для збирання елементів печей з вогнетривкої цегли: топка, внутрішні стінки печі, що стикаються з потоком розпечених газів. Шви, виконані мертелем, витримують температуру до 1640 °C. Мертель шамотний МП-18, завдяки своїм властивостям (стійкість до змін температур, впливу кислот та лугів) застосовується для кладки вогнетривкої (шамотної) цегли при зведенні домашніх печей, камінів, мангалів, барбекю, димоходів. А також для печей промислового масштабу.

Мертель шамотний МП-18 підходить для кладки шамотної цегли марок ША і ШЛ. Категорично не рекомендується використовувати клінкерну, керамічну та сухопресовану цеглу.

Ми пропонуємо купити шамотний мертель у Харкові за низькою ціною. В інтернет-магазині будматеріалів БудБаза Абсолют можна купити вогнетривку цеглу поштучно та пачками. Здійснюється доставка будматеріалів по Харкову та області, також ви можете купити будматеріали самовивозом зі складу у Харкові. Ми надаємо послуги вантажників, вивіз будсміття, занесення будматеріалів на поверх. Будматеріали Харків за вигідними цінами – телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 5307

240.00 грн