Затирка для плитки

Затирка для плитки

Купити затірку для плитки в Харкові

Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют пропонує купити затірку для швів плитки в Харкові за низькою ціною.

Облицювання плиткою - популярне рішення для різних поверхонь в кухні, ванній кімнаті і т.д. А там, де є плитка, не обійтися без такого матеріалу як затирка для швів.

Затирка (замазка) - це спеціальна суміш, в основі якої лежать цемент, полімери, від яких залежать технологічні властивості затирання, а також різні пігменти, що відповідають за відтінок швів.

Якщо затирка для плитки підібрана правильно, вона не тільки виконує декоративну функцію, а й запобігає потраплянню вологи та пилу в плиткові шви, а також попереджає розвиток цвілі та інших хвороботворних мікроорганізмів. Замазка для швів дозволяє зміцнити плитку, без неї покриття незабаром почне відділятися від стін, вимагаючи повторного ремонту.

Вартість затірки для швів плитки залежить від її властивостей, кольору (використаного пігменту), виробника суміші.

Різновиди затерли для швів плитки:

  1. Цементні - складаються цементу в комбінації з полімерами та пігментами. Призначені для заповнення швів керамічних, скляних облицювальних плиток, а також облицювальних плиток з штучного і натурального каменю, мармуру на горизонтальних і вертикальних поверхнях всередині і зовні будівель, експлуатованих в звичайному середовищі.
  2. Силіконові затирання володіють набагато більш широкою сферою застосування, зокрема вони можуть використовуватися для обробки деформованих і водотривких швів, а також для закладення стиків між плиткою і сантехнікою у ванній.
  3. Епоксидні затирання відрізняються довговічністю, стійкістю до дії вологи і ультрафіолету. Зазвичай цей різновид матеріалу застосовується в приміщеннях з підвищеною вологістю і механічним навантаженням: парних, басейнах і т.п.

 

В інтернет-магазині будматеріалів Будбаза Абсолют можна купити мастику для швів плитки в Харкові за низькою ціною, у нас можна замовити будматеріали з доставкою та самовивозом зі складу в Харкові.