Піна монтажна побутова Apen TFS (зима) 775 мл

Побутова монтажна піна Apen TFS (зимова)

Піна Apen (Апен) TFS - побутова (ручна) поліуретанова піна з високим виходом. При низькому вторинному розширенні не деформує конструкції, дозволяє досягти рівномірної структури. Призначена для встановлення та ущільнення будівельних конструкцій, вікон і дверних коробок, заповнення отворів, ущільнення швів, ізоляції та кріплення труб, фіксації стінних панелей, черепиці, а також теплоізоляції. Відмінно склеює більшість будівельних матеріалів, за винятком тіл поверхонь. Застигла піна не переносить ультрафіолетове випромінювання та сонячне світло.

Піддається формуванню та фарбуванню. Має високі звуко- та теплоізоляційні властивості. Застиглу піну легко різати вже через 2-3 години після нанесення. Повне затвердіння настає за 24 години. Має розширення до 250%. Має обмежувальний клапан і тонкий зручний аплікатор для легкого і точного нанесення.

Особливості:

  • Високий вихід, розширення до 250%
  • Мікропориста структура, мінімум порожнеч
  • Відсутність деформації у структурі
  • Швидке затвердіння
  • Мінімальне вторинне розширення
  • Відсутність просідання
  • Висока адгезія
  • Висока термо- та звукоізоляція
  • Точність нанесення завдяки тонкому аплікатору

Характеристики:

Тип: монтажна піна
Вид: побутова (ручна)
Матеріал: поліуретан
Об'єм: 775 мл, з трубочкою-аплікатором
Вихід: до 250%
Температура застосування: від -10°C до +30°С
Призначення: для встановлення та ущільнення будівельних конструкцій, вікон та дверних коробок, заповнення отворів, ущільнення швів, ізоляції та кріплення труб, фіксації стінних панелей, черепиці, для теплоізоляції.
Застосування: для осінньо-зимового застосування
Виробник: Apen (Апен), Естонія

 

Шукаєте побутову ручну піну Apen (Апен) TFS (зима) Харків? Інтернет-магазин будматеріалів у Харкові Стройбаза Абсолют пропонує купити монтажні піни Apen (Апен) за низькою ціною. Ми виконуємо доставку будматеріалів по Харкові та області, також Ви можете купити будматеріали самовивозом зі складу у Харкові. Наш будівельний магазин (Харків) пропонує широкий вибір будматеріалів, у тому числі побутову та професійну монтажну піну. Хочете купити монтажну піну в Харкові дешево – телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7758

Піна монтажна ручна з трубочкою Apen TFS (Апен ТФС), зимова – монтажна піна з високим виходом і мікропористою структурою, ідеально підходить для встановлення та ущільнення конструкцій, заповнення порожнин і щілин. Для зовнішніх та внутрішніх робіт. Робоча температура - від -10°C до +30°С, об'єм – 775 мл

189.00 грн


  • При покупці від: 5: 1638.00 грн

Рекомендовані товари