Вінілова плитка для підлоги

Вінілова плитка для підлоги

Види та переваги вінілової плитки

ПВХ-плитка - міцне зносостійке покриття, яке підходить для різних приміщень: квартир, офісів, промислових установ. Вона виготовляється з того ж матеріалу, що й лінолеум (полівінілхлориду або скорочено вінілу). Однак має іншу технологію виробництва та відрізняється за форматом. Таким чином, вінілові підлоги вдало поєднують у собі переваги відразу двох покриттів: варіативність класичної плитки з практичністю та функціональністю лінолеуму.

Основні переваги вінілової плитки:

- Вологостійкість

- За рахунок модульності її можна використовувати для приміщень будь-яких розмірів, у тому числі для кімнат з нестандартною геометрією

- Нескладна реставрація (окрему планку легко замінити на нову, не порушуючи пропорцій усієї статі)

- Різноманітність дизайнів (сучасні моделі імітують кераміку, мармур, дерево, метал)

- Не вимагає спеціального догляду (з поверхні вінілового покриття легко видаляються більшість забруднень простими миючими засобами)
 

Вінілова плитка для підлоги в Харкові за низькою ціною

 

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити недорого вінілову плитку для підлоги.

Хочете купити вінілову плитку для підлоги у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!