Планка кут зовнішній FaSiding Vifront 3,05 м (4 кольори)

Вініловий сайдинг ФаСайдинг Віфронт

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити сайдинг FaSiding Vifront за низькою ціною.

Є можливість самовивозу і доставка Новою Поштою сайдингу ФаСайдинг з Харкова і наступних міст України: Біла Церква, Бердянськ, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Мукачево, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

Планка зовнішній кут FaSiding використовується для обшивки зовнішніх кутів будівлі. Вона виконує дві основні функції: захисну та декоративну. Зовнішній кут перешкоджає попаданню вологи до місць стиків, а також використовується для правильного з'єднання конструкцій на кутах. Зовнішній кут FaSiding можна використовувати як декоративний елемент, їм часто обрамляють вікна і торець даху.

Вініловий сайдинг FaSiding виготовляється в Україні на австрійських лініях з німецької сировини. Він застосовується для утеплення, реконструкції, облицювання фасадів. Вініловий сайдинг - це сучасний облицювальний матеріал для стін, що виконує декоративну і захисну функцію. Обшивка вініловим сайдингом захищає будівлю від атмосферних опадів, впливів зовнішнього середовища, а також служить для збереження тепла при використанні з відповідним утеплювачем.

Vifront – колекція має форму «плоска дошка» у 4-х стильних кольорах. Унікальність цього сайдингу підтверджує можливість вертикального монтажу, що робить фасад цікавим та привабливим. Крім цього, FaSiding Vifront дуже довговічний; це демонструє найбільша на ринку сайдингів гарантія – 50 років.

Завдяки своїм високим технічним характеристикам, сайдинг FaSiding є універсальним матеріалом для всіх регіонів України. Він стійкий до різних атмосферних явищ і перепадів температур, до впливу біологічної і хімічної корозії, до сонячної радіації (УФ променів) і впливу агресивних хімічних речовин.

Виготовляється сайдинг методом поєднання високоякісних пігментів і модифікаторів, що дозволяє зберігати колір протягом всього терміну експлуатації. Стійкість кольору підтверджує Ксенотест від німецької компанії Farbenwerke Wunsiedel GmbH.

Міцність панелей досягається сплавом двох різних мас, формуються дві поверхні: зовнішня і внутрішня. Зовнішня поверхня сайдинга відповідає за взаємодію з навколишнім середовищем, її склад протистоїть вигоранню, здуттю і лущенню поверхні. Внутрішня відповідає за жорсткість конструкції і забезпечує збереження форми під час різних механічних навантажень.

Панелі дуже зручні в експлуатації, з їх поверхні швидко видаляються всі плями, навіть від фломастера або фарби. Обшивка фасаду панелями ФаСайдинг не вимагає спеціальних навичок в монтажі.

Переваги вінілового сайдинга FaSiding:

 • антіураганний замок
 • гарантія - 50 років
 • можливість вертикального монтажу
 • стильна та сучасна форма панелі – плоска дошка
 • підвищена ударостійкість
 • стійкість до екстремальних перепадів температур
 • простий монтаж
 • не підтримує горіння
 • довговічність - сайдинг зберігає колірну і конструкційну стійкість
 • стійкий до атмосферних явищ

Вініловий сайдинг FaSiding Vifront виготовляються у 4 кольорах: світло-сірий, кремовий, білий, бежевий (вкажіть у коментарях обраний колір при замовленні виробу).

Кольори сайдингу FASIDING Vifront

Хочете купити вініловий сайдинг ФаСайдинг Віфронт в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7414

Планка кут зовнішній FaSiding Vifront - планка для обшивки зовнішніх кутів будівлі

Довжина: 3,05 м

Коліри: світло-сірий, кремовий, білий, бежевий

Ціна наведена за шт.

528.00 грн


 • При покупці від: 100: 476.00 грн