Розріджувач універсальний Maxima 10 л

Розріджувач універсальний Maxima

Інтернет-магазин будматеріалів СтройБаза Абсолют пропонує купити розріджувач Maxima (Максима) у Харкові за низькою ціною.

Розріджувач універсальний Maxima призначений для розведення до робочої в'язкості антикорозійних матеріалів на основі модифікованих алкідних, алкідно-стирольних смол, а також інших матеріалів на акрил-стирольній, нітро-целюлозній, пентафталевій, гліфталевій, масляній та інших основах, знежирення металевих поверхонь, а також очищення малярного інструменту та обладнання. Не використовувати для використання матеріалів на водній основі!

Особливості

  •  дозволяє отримати лакофарбову продукцію потрібної в'язкості
  •  випаровується з лакофарбового матеріалу при звичайних температурах навколишнього середовища

Технічні дані

Щільність (ДСТУ ISO 2811-1) 0,880-0,885 г/см3
Термін придатності 36 місяців
Фасовка 10 л

Колір

безбарвний

Інструкція із застосування

Використання: додавати до лакофарбового матеріалу невеликими порціями, ретельно перемішуючи, до отримання необхідної в'язкості.

Для очищення поверхонь використовувати ганчір'я, змочену розріджувачем.

Очищення інструменту: видалити залишки лакофарбового матеріалу з інструмента, налити розчинник у металеву ємність і ретельно промити інструмент. Для збереження м'якості щетини пензликів та щіток їх рекомендується додатково вимити з миючим засобом.
 

В інтернет-магазині будматеріалів БудБаза Абсолют можна купити розріджувач універсальний Максима за низькою ціною, у нас можна купити будматеріали з доставкою та самовивозом зі складу в Харкові.

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7269

Розріджувач універсальний Maxima для розведення до робочої в'язкості антикорозійних матеріалів на основі модифікованих алкідних, алкідно-стирольних смол, а також інших матеріалів на акрил-стирольній, нітро-целюлозній, пентафталевій, гліфталевій, масляній та інших основах інструменту та обладнання.
Колір безбарвний, 10 л

2128.00 грн

Рекомендовані товари