Сітка зварена 12х12, d 0,7 мм, 1 м.кв.

Сітка зварена оцинкована

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити оцинковану зварену (кладочну) сітку за низькою ціною.

Сітка зварна оцинкована (гарячого оцинкування) не схильна до корозії, що дозволить їй багато років зберігати міцність і гарний зовнішній вигляд при постійному впливі несприятливих факторів: морського повітря, азотних кислот від гною, забрудненого промисловістю повітря тощо.

Ми гарантуємо точну відповідність зазначеної величини комірки сітки та товщини дроту:

  • фактичний розмір комірки: 12х12 мм
  • фактичний діаметр дроту: Ø 0,7 мм
  • розмір рулону: 30х1 м (сітка продається кратно 1 м2)

Сітка зварна оцинкована – сітка, виготовлена ​​з тонкого металевого прутка, з'єднаного між собою за допомогою точкового зварювання. Зварна сітка застосовується в процесі будівельних, оздоблювальних робіт, для виготовлення клітин для птахів та тварин, що захищають конструкцій.

 

Хочете купити сітку зварну оцинковану в Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Ми пропонуємо широкий асортимент кладок (зварних) сіток. Також разом зі звареними сітками ви можете купити та оформити однією доставкою всі необхідні для кладки або бетонування будматеріали: цемент, пісок, керамзит, щебінь, гранотсів, цегла, газоблок, пластифікатори для бетону та багато іншого. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7382

Сітка зварена оцинкована (гарячого оцинкування) 12х12, d 0,7 мм

Ціна вказана за 1 м2

45.60 грн