Шифер 8-хвиль Івано-Франківськ

Шифер 8-хвиль Івано-Франківськ, 1,13*1,75 м, 5,8 мм

Шифер 8 хвильовий - покрівельний матеріал, у вигляді профільованих листів з асбетоцементу. Шифер - найбільш традиційний і надійний покрівельний матеріал, що вигідно відрізняється ціною від більшості сучасних матеріалів, при цьому надійність, довговічність і багато інших властивостей 8 хвильового шифер не поступаються багатьом сучасним аналогам.

Характеристики 8 хвильового шиферу:

  • Ширина – 1130 мм;
  • Довжина – 1750 мм;
  • Товщина – 5,8 мм;
  • Число повних циклів заморозки – 25;
  • Максимальна втрата міцності – 10%;
  • Срок службы – 25 лет.

Завдяки досить великій товщині, в порівнянні з багатьма сучасними покрівельними матеріалами, наприклад металочерепицею, шифер значно менше нагрівається на сонці, має більшу звукоізоляцію (знижує шум дощу), володіє відмінними властивостями міцності. Шифер Харків не горючий, не схильний до корозії, зберігає експлуатаційні властивості на протязі всього терміну служби. Купити шифер у Харкові часто вигідно і тому, що його монтаж досить простий та не вимагає спеціальної техніки чи специфічних знань.

 

У нас завжди вигідна ціна на шифер у Харкові. Ми пропонуємо купити шифер з доставкою по Харкову та області, а також самовивіз зі складу у Харкові. Інтернет-магазин СтройБаза Абсолют пропонує не тільки купити шифер 8-хвильовий, але і все необхідне для його монтажу та облаштування покрівлі: шиферні цвяхи, паробар'єр, гідробар'єр, руберойд, бітумні мастики та багато іншого.

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 4233

Шифер 8-хвиль Івано-Франківськ, 1,13*1,75 м, 5,8 мм 

454.00 грн