Каркасна звукоізоляція стель, стін і перегородок

Профессиональная акустическая базальтовая вата AcousticWool Sonet 50 мм 48 кг/м3 6 м2
Хіт

1008.00 грн

Базальтовая вата Свитондейл (ТехноНИКОЛЬ) ТЕХНОАКУСТИК 50 мм 40 кг/м3 5,76 м2
Хіт

655.00 грн

Базальтова вата Sweetondale (Світондейл) ТЕХНОАКУСТИК 100 мм 40 кг/м3 2,88 м2
Хіт

655.00 грн

Звукоизоляционная мембрана TECSOUND 50 2,6 мм, вес 5 кг/м2

1023.00 грн

 • Оптовая цена: 992.00 грн
 • Звукоізоляційна самоклеюча мембрана TECSOUND SY 70 GEO 3,7 мм, вес 7 кг/м2

  1575.00 грн

 • Оптовая цена: 1527.00 грн
 • Звукоизоляционная мембрана TECSOUND 70 3,8 мм, вес 7 кг/м2

  1371.00 грн

 • Оптовая цена: 1330.00 грн
 • Звукопоглинаюча панель SOPRAFOAM A 80/30, 2*1 м

  1950.00 грн

 • Оптовая цена: 1892.00 грн
 • Самоклеющаяся мембрана TECSOUND SY 50 2,6 мм, вес 5 кг/м2

  1254.00 грн

 • Оптовая цена: 1216.00 грн
 • Самоклеющаяся мембрана TECSOUND SY 70 3,7 мм, вес 7 кг/м2

  1521.00 грн

 • Оптовая цена: 1475.00 грн
 • Звукоизоляционная мембрана с односторонним войлоком Tecsound FT 75 14 мм, вес 7,6 кг/м2
  Хіт

  1785.00 грн

 • Оптовая цена: 1731.00 грн
 • Звукоизоляционная мембрана TECSOUND 2 FT 80 (2-х стор. войлок) 24 мм, вес 7,6 кг/м2

  2280.00 грн

 • Оптовая цена: 2212.00 грн
 • Силиконовый герметик Акуфлекс-ВС
  Хіт

  264.50 грн

  Каркасна звукоізоляція стель, стін і перегородок

  Купити каркасну звукоізоляцію для стель, стін і перегородок у Харкові

  Зараз у нас немає в наявності деяких із запропонованих у розділі шумоізоляційних матеріалів. Але ми можемо запропонувати інші звукоізолюючі рішення. Телефонуйте для консультації.

  Каркасна звукоізоляція - традиційний метод боротьби з непотрібними шумами в приміщеннях. Вона поєднує забезпечення шумоізоляції з вирівнюванням стін і стель. Однак цей метод вимагає високопрофесійного монтажу, тому що помилки допущені при монтажі облицювання можуть істотно вплинути на результат звукоізоляції. Основною проблемою таких конструкцій є непрямі шляхи передачі шуму через профіль або обрешітку. Також цей метод шумоізоляції передбачає велику кількість елементів і трудовитрат (значно більше ніж при встановленнi безкаркасних конструкцій).

  Каркасна звукоізоляція - це по суті поліпшена технології встановлення гіпсокартонних систем, відома кожному будівельнику. Однак вимоги шумоізоляції створюють ряд відмінностей від стандартної схеми монтажу гіпсокартону, а також висуває особливі вимоги до використовуваних матеріалів.

  При облаштуванні звукоізолюючих конструкцій стін (в тому числі існуючих міжкімнатних перегородок) і стелі несучий каркас кріпиться до поверхні або раніше звукоізольованим суміжних поверхнях. Кріплення каркаса виробляється через віброподвiси для зниження передачі вібрацій на фронтальну поверхню ізолюючої конструкції. Каркас обшивається утяжеленним ГКЛ в два шари, а внутрішні порожнини заповнюються акустичної ватою. Примикання до суміжних поверхонь реалізуються через вібродемпфірующім прокладки, а шви герметизуються віброакустичними герметиком.

  Системи звукоізоляції перегородок дещо відрізняються від конструкцій для існуючих стін. Коли ми говоримо про перегородки, мається на увазі пристрій стіни, якої не було. Найпоширеніший варіант звукоізоляції в цьому випадку - це багатошарова перегородка. Найчастіше вона має три шари. Зовнішні жорсткі шари відображають звукові вібрації, внутрішній простір перегородки заповнене акустичної ватою, яка виконує роль звукопоглинального шару. Для досягнення підвищених характеристик захисту від шуму, товщина звукопоглинального шару може збільшуватися. Також, перегородка може бути подвiйною.

  Каркас є основою звукоізоляційній облицювання, він повинен виконуватися з металевого профілю товщиною не менше 0,55 мм. Це обумовлено більшою механічною міцністю таких профілів.

  Звукопоглинальні плити використовуються для заповнення вільного простору між каркасом і звукоізолюючою поверхнею, вони забезпечують ефективні значення додаткової звукоізоляції ізольованої поверхні з мінімальним збільшенням маси конструкції.

  Віброподвiси і віброкрепленія застосовуються для зниження передачі вібрацій на фронтальну поверхню ізолюючої конструкції. Без віброподвiсiв неможлива звукоізоляція стелі. Ціна конструкції в цілому також в першу чергу визначається видом і кількістю підвісів.

  Акустичні обшівние матеріали: Саундлайн-dB - спеціалізований акустичний триплекс на основі ГВЛ. Особливостями даного матеріалу є: високі показники ізоляції повітряного шуму (звукоізоляція перегородок до 68 дБ), екологічність, підвищена ізоляція на низьких частотах.

  Порівняння каркасних стінових звукоизолирующих конструкцій (для стін з вихідної звукоізоляцією 50 дБ):

  Сравнение каркасных звукоизолирующих конструкций для стен и потолков

  Характер шуму в приміщеннях ділять на два типи: ударний (пересування меблів, ходьба, звук від падіння предметів на підлогу) і повітряний шум (звук телевізора, музика, розмови). Останній можливо прибрати за допомогою тільки лише конструкції звукоізоляційної стелі. А для вирішення проблеми ударного шуму слід дотримуватися комплексної звукоізоляції всіх огороджувальних конструкцій. Найбільш ефективним шляхом є виконання звукоізоляційної підлоги у сусіда зверху. Таке рішення істотно простіше і дешевше, більш того, воно є одним з вимог до забудовників згідно з будівельними нормами.

  Характеристики каркасних звукоізоляційних стель

  Характеристики каркасных звукоизоляционных потолков

  Більш докладно про матеріали, стандартні рішення для звукоізоляції стін, стель і перегородок, монтажу каркасної звукоізоляції Ви можете дізнатися в картках товарів.

  Купити шумоізоляційні матеріали в Харкові з нами легко - замовте доставку звукоізоляційних матеріалів по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті. Купити будматеріали в нашому інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно і зручно, крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!