Звукоізоляційні стрічки і герметики

Клей рідкий TECSOUND Soprema Sopraglue Acoustic 5 л

4494.00 грн

Клей рідкий TECSOUND Soprema Sopraglue Acoustic 20 л

15531.00 грн

Силиконовый герметик Акуфлекс-ВС
Хіт

264.50 грн

Звукоізоляційні стрічки і герметики

Купити звукоізоляційні стрічки і герметики у Харкові

Зараз у нас немає в наявності деяких із запропонованих у розділі шумоізоляційних матеріалів. Але ми можемо запропонувати інші звукоізолюючі рішення. Телефонуйте для консультації.

Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют пропонує Вам купити ззвукоізоляціонние стрічки і герметики за низькою ціною.

При влаштуванні звукоізоляційних конструкцій в якості акустичної розв'язки рекомендується використовувати звукоізолюючу стрічку.

Силіконовий нейтральний герметик Акуфлекс-ВС призначений для герметизації стиків і з'єднань в спеціальних звукоізолюючих конструкціях. Герметик забезпечує високу віброізоляцію стиків між будівельними конструкціями. Знижує поширення структурного шуму по ним і, тим самим, підвищує їх власну звукоізоляцію.

Купити звукоізоляційні стрічки і герметики в Харкові легко - замовте доставку звукоізоляційних матеріалів по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті. Купувати будматеріали в нашому інтернет-магазині Будбаза Абсолют Харків вигідно і зручно, крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!