SILTEK Plastifikator G-510 Повітровтягуюча добавка «Замінник Вапна» 10 л

Повітровтягуюча добавкау G-510 SILTEK (Сілтек)

SILTEK G-510 - модифікуюча повітровтягуюча добавка для штукатурних та мурувальних розчинів «Замінник Вапна» для приготування цементно-піщаних будівельних розчинів та легких бетонів. Дозволяє замінити в розчині вапно, збільшує вміст залученого повітря у розчиновій суміші, чим покращує її легкоукладальність.

Властивості:

  • Для внутрішніх та зовнішніх робіт;
  • Широка сфера застосування;
  • Покращення легкоукладальності розчинової суміші;
  • Подовження часу використання розчинової суміші;
  • Підвищення морозостійкості швів кладки або штукатурки;
  • Зниження собівартості будівельних розчинів.

Застосування: для регулювання властивостей розчинових сумішей та розчинів для проведення штукатурних, мурувальних робіт, приклеювання плитки тощо. Під час перемішування розчину формує велику кількість закритих повітряних пор, покращує легкоукладальність малеріалу, попереджає усадку розчину, зберігає в’язкість та пластичність під час технологічних перерв.

Добавку перед застосуванням ретельно перемішати. Всі роботи рекомендовано виконувати при температурі поверхні і повітря від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря 55-65 %. Не допускати заморожування при транспортуванні та зберіганні добавки.

Витрата: 0,5-1,0 % від кількості цементу (0,5-1,0 л на 100 кг цементу) .

Бажаєте купити пластификатор Сілтек G-510 у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6221

SILTEK Plastifikator G-510 - повітровтягуюча добавка для штукатурних та мурувальних розчинів «Замінник Вапна», 10 л

353.00 грн