Супердифузійна мембрана BRAVA 100 г/м2 ш 1.5 (75 м.кв)

Підпокрівельна мембрана BRAVA

BRAVA - тришарова супердифузійна мембрана (паропропускна гідроізоляційна мембрана між двома шарами поліпропіленового флісу), ветробар'єр. Головною відмінністю мембрани є наявність повноцінного спеціального нижнього шару з поліпропілену, який служить додатковим захистом другого високопаропроникного активного шару. Завдяки цій особливості, покрівельну мембрану можна використовувати на скатних покрівлях із суцільним дерев'яним настилом, укладаючи мембрану безпосередньо на нього.

Сфера застосування: при покрівлі з одноразовою вентиляцією і для вентильованих фасадів. Матеріал призначений для використання при покрівлі з одноразовою вентиляцією (між підпокрівельною мембраною та покрівельним матеріалом) для вторинного захисту від попадання вологи та снігу у конструкцію покрівлі. Монтується безпосередньо на теплоізоляцію. Матеріал рекомендується використовувати як ветробар'єр в конструкціях вентильованих фасадів. При цьому для забезпечення належного вітрозахисту місця нахльосту потрібно склеїти.

Її головна функція – це відведення пари від теплоізоляційного матеріалу, і захист його від негативного впливу вологи та вітру. Її структура дозволяє відводити пару від теплоізоляції, але в той же час зовсім не пропускає воду. За рахунок цього конструкція може дихати, при цьому виключено ризик потрапляння дощової води. Важливою особливістю є нижній пропіленовий шар, який виступає надійним захистом другої кулі з високим рівнем паропроникності.

Характеристики підпокрівельної мембрани BRAVA:

  • кількість в рулоні: 50 м.п.
  • ширина рулону: 1,5 м
  • щільність: 100 г/м2
  • водонепроникність: W1
  • Стійкість до температур: від - 24⁰С до + 70⁰ С
  • термін покриття: максимум 2 тижні
  • відповідність стандартам: EN 13859

В інтернет-магазині будматеріалів БудБаза Абсолют Харків для Вас широкий вибір підпокрівельних мембран від кращих виробників. У нас можна купити супердифузійну підпокрівельну мембрану BRAVA за низькою ціною оптом і в роздріб. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Код товару: 7587

BRAVA - тришарова підпокрівельна гідроізоляційна супердифузійна мембрана, вітробар’єр, рулон 1,5х50 м (75 м2 = 50 м.п.), питома вага 100 г/м2

Ціна наведена за м2

19.08 грн