Тротуарна плитка Цегла h 4 см (біла, жовта)

Тротуарная плитка Кирпич тонкий Цвета

Тротуарна плитка Цегла тонка (сухопрес) – плитка виконана методом напівсухого віброформування під привантаженням (сухопрес). Товщина плитки 4 см. Колірна гама: сірий, червоний, жовтий, коричневий, чорний, персиковий, оранжевий, зелений, синій, білий. Плитка Цегла має прямокутну форму класичних «цеглинок», поверхня, викладена такою плиткою, має строгий акуратний вигляд, підходить для мощення великих площ. Тротуарна плитка дуже довговічна, витримує великі перепади температур, має високу зносостійкість. На тротуарній плитці не накопичується бруд, не утворюються калюжі.

Тротуарна плитка Цегла, товщиною 4 см, прекрасно підходить для укладання великих площ, виглядає строго, акуратно і монолітно, а ідеальна прямокутна форма плитки дозволяє легко приховати будь-які вади та нерівності поверхні.

Призначення - тротуарна плитка для вантажних та легкових автомобілів, для пішохідних зон.

 

В інтернет-магазині будматеріалів БудБаза Абсолют завжди можна купити тротуарну плитку в Харкові за низькою ціною. Бажаєте купити тротуарну плитку, водовідливи, бордюри, поребрики та інші дорожні елементи у Харкові за низькою ціною – дзвоніть чи розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 2121

Тротуарна плитка Цегла h 4 см (сухопрес) – розмір 100*200*40 мм, товщина плитки 40 мм, 44 шт/м2

Коліри: білий, жовтий

(Ціна наведена за тротуарну плитку з кольором на сірому цементі, ціна на білому цементі + 35 грн на м2).

 

Ціна наведена за м2500.00 грн

Рекомендовані товари