Тротуарна плитка Цегла h 4 см (червона, оливкова, коричнева, чорна, персикова)

Тротуарная плитка Кирпич тонкий Цвета

Тротуарная плитка Кирпич тонкий (сухопресс) – плитка выполнена методом полусухого виброформования под пригрузом (сухопресс). Толщина плитки 4 см. Цветовая гамма: серый, красный, желтый, коричневый, черный, персиковый, оранжевый, зеленый, синий, белый. Плитка Кирпич имеет прямоугольную форму классических «кирпичиков», поверхность, выложенная такой плиткой имеет строгий аккуратный вид, подходит для мощения больших площадей. Тротуарная плитка очень долговечна, выдерживает большие перепады температур, обладает высокой износостойкостью. На тротуарной плитке не скапливается грязь, не образуются лужи.

Тротуарна плитка Цегла, товщиною 4 см, прекрасно підходить для укладання великих площ, виглядає строго, акуратно і монолітно, а ідеальна прямокутна форма плитки дозволяє легко приховати будь-які вади та нерівності поверхні.

Призначення - тротуарна плитка для вантажних та легкових автомобілів, для пішохідних зон.

 

В інтернет-магазині будматеріалів БудБаза Абсолют завжди можна купити тротуарну плитку в Харкові за низькою ціною. Бажаєте купити тротуарну плитку, водовідливи, бордюри, поребрики та інші дорожні елементи у Харкові за низькою ціною – дзвоніть чи розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 2119

Тротуарна плитка Цегла h 4 см (сухопрес) – розмір 100*200*40 мм, товщина плитки 40 мм, 44 шт/м2

Коліри: червоний, оливковий, коричневий, чорний, персиковий

(Ціна наведена за тротуарну плитку з кольором на сірому цементі, ціна на білому цементі + 35 грн на м2).

 

Ціна наведена за м2430.00 грн

Рекомендовані товари