Рідке скло Akrilika 0,7 л

Клей рідке скло Akrilika

Рідке скло Akrilika (Акриліка) (силікатний клей) - застосовується для склеювання порцеляни, картону, паперу, дерев'яних та силікатних виробів, скла з металом, захисту фундаментів від ґрунтових вод, виробництва вогнетривких мастик та бетонів. Додається до фасадних фарб для покриття зовнішніх стін будівель, просочення дерев'яних виробів для отримання ефекту гідроізоляції. Для очищення посуду та каналізації містить силікат натрію.

  • Старана виробник - Україна
  • Виробник - Akrilika
  • Тип використання - універсальний


Бажаєте купити рідке скло Akrilika (Акриліка) в Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 70191

Рідке скло Akrilika (Акриліка) - застосовується для склеювання порцеляни, картону, паперу, дерев'яних та силікатних виробів, скла з металом, захисту фундаментів від ґрунтових вод, виробництва вогнетривких мастик та бетонів. Додається до фасадних фарб для покриття зовнішніх стін будівель, просочення дерев'яних виробів для отримання ефекту гідроізоляції. Для очищення посуду та каналізації містить силікат натрію. 0,7л

62.00 грн