Газобетонний блок UDK U-блок 500*200*300 поштучно

U-Block  500*200*300 UDK (УДК)

UDK U-Block (УДК У-блок) – ідеальна незнімна опалубка для виготовлення балок, перемичок та елементів жорсткості. Застосовується як перемички у віконних і дверних отворах, пристрої колон і елементів жорсткості.

Газоблок - це штучний пористий будівельний матеріал, виконаний у вигляді рівних блоків різного розміру. Серед сучасних матеріалів для кладки, газоблок має найкращі показники теплоізоляції, що значно перевищують характеристики не тільки бетону, але і рядової цегли. (До 3-х разів). Стіновий газоблок UDK – це блоки, розміром 600*300*200 мм, що відрізняються точною геометрією та невеликою вагою.

Газоблок є відмінним легким теплим матеріалом для зведення будівель. Морозостійкість газоблоку становить щонайменше 35 повних циклів. Газоблок є гігроскопічним матеріалом, тому вимагає обов'язкового оштукатурювання. Газоблок UDK – це екологічний, легкий, теплий, зручний у роботі матеріал. Газоблок UDK має точну геометрію, що дозволяє використовувати для кладки тонкошарові клеї (для кладки 1 м3 газоблоку потрібно 1 мішок клею 25 кг).
 

Ми пропонуємо купити газоблок за вигідною ціною. В інтернет-магазині будматеріалів БудБаза Абсолют ви можете купити газолблок поштучно та палетами. Ми пропонуємо перегородковий (600*200*100) та стіновий газоблок (600*300*200) з доставкою по Харкову та області. Цікавить низька ціна газоблоку Харків – телефонуйте нам! Ми пропонуємо широкий вибір клею для газоблоку, послуги вантажників, підйом на поверх, доставку по Харкову та області. Також ви можете купити газоблок у Харкові самовивозом зі складу.Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 665

Газобетонний блок UDK U-блок 500*200*300 поштучно

203.00 грн

Рекомендовані товари