Клей для газобетону МР2 ХСМ

Клей для газоблоків ХСМ

Кладочна суміш МР2 (літня) призначена для будівництва стін блоками з газобетону або пінобетону.

Суміш виготовлена на основі портландцементу, мінерального заповнювача та функціональних добавок. Має підвищене зчеплення до різних мінеральних основ, пластична, морозостійка і водостійка, екологічно безпечна.

Дозволяє з'єднувати будівельні блоки тонким шаром розчинної суміші з товщиною шва (3 мм), що дозволяє усунути появу так званих містків холоду. Важливою перевагою перед використанням цементно-піщаної суміші є час коригування, що становить від 4 до 7 хвилин (порівняно з цементно-піщаною сумішшю, час коригування становить не більше 1 хв).

Дуже важливим показником кладочної суміші МР2 є її економічність, тому що дана суміш дозволяє виконувати кладку блоків застосовуючи так звану тонкошарову технологію кладки. Завдяки тонкошаровій технології, одного мішка Кладочної суміші МР2 (25 кг) вистачає для укладання 1 м3 блоків кладки (пінобетон, газобетон) при товщині шва кладки 3 мм. Для порівняння, для кладки 1 м3 блоків на цементно-піщаний розчин знадобиться близько 150 кг. шаром 15 мм.

Застосування кладочної суміші МР2 дозволяє значно знизити трудові, фінансові, а також тимчасові витрати.

Орієнтовна витрата клею для газобетону UDK – 1 мішок (25 кг) на 1 м3 кладки.

Характеристики

 

Пропорція суміші

0,22 – 0,25 л води на 1 кг сухої суміші

Товщина шову

від 3 мм

Життєздатність розчину

до 2 годин

Витрата при товщині шару 1 мм

від 1,3 кг/кв. м

Міцність при стисканні

не менше 10,0 МПа

Міцність зчеплення з основою

не менше 0,2 МПа

Морозостійкість

не менше 35 циклів

Застосування

 

Підготовка основи

Основа (поверхня блоків) повинна бути міцною і очищеною від забруднень (пилу, масла, жиру), що знижують адгезію розчину до основи. Зволоження основ під час виконання робіт не потрібно. Перед укладанням першого ряду стіни необхідно ретельно вирівняти базову поверхню розчинною сумішшю.

Приготування розчинної суміші

Суха суміш змішується з чистою водою (температура води +20±50 °C) у співвідношенні: 0,22 – 0,25 л води на 1 кг суміші (5,5 – 6,25 л на мішок 25 кг). Суху суміш висипають у ємність із заздалегідь відміреною кількістю води і перемішують за допомогою дриля з насадкою або вручну до отримання однорідної по всьому об'єму суміші. Потім дають розчинної суміші вистоятись протягом 5 хвилин для дозрівання і повторно перемішують. Використання розчинової суміші можливе протягом 2-х годин.

Порядок робіт

Суміш кладки наноситься на поверхню блоку і розрівнюється зубчастим шпателем. Рекомендована величина зубців становить від 4 до 10 мм, залежно від точності геометрії блоків. Блоки мають бути покладені на шар розчинової суміші протягом 15 хвилин. Після укладання блоку його необхідно притиснути, щоб товщина шва після притискання становила 3-5 мм. Положення блоку коригується протягом не більше 7 хвилин після укладання. Роботи необхідно проводити при температурі повітря та основи від +50С до +300С.

Примітка

Всі рекомендації та показники якості правильні при температурі навколишнього середовища +200С та відносній вологості 60%. В інших умовах можлива зміна робочих параметрів суміші. Композиція містить цемент, при взаємодії з водою протікає лужна реакція, тому необхідно захищати очі та шкіру. При попаданні розчину у вічі необхідно промити їх водою і звернутися до лікаря.

 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Код товару: 7878

Суміш кладочна для газобетону МР2, 25 кг

135.00 грн


  • При покупці від: 20: 120.00 грн

Рекомендовані товари