Штучна трава декоративна та спортивна

Штучна трава для декора MSC MoonGrass 8 мм

216.00 грн

Штучна трава для декора MSC MoonGrass PRO 12 мм

312.00 грн

Штучна трава для декора MSC MoonGrass 15 мм
Хіт

288.00 грн

Штучна трава для декора MSC MoonGrass DES 20 мм

432.00 грн

Штучна трава для декора MSC MoonGrass DES 30 мм

528.00 грн

Штучна трава для декора Bellinturf Rainbow 40

528.00 грн

Штучна трава декоративна та спортивна

Купити декоративну та спортивну штучну траву в Харкові

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити недорого штучну траву для декору та спорту, штучний газон.

Декоративна штучна трава виробляється з поліпропілену. Покриття довговічне і не потребує спеціального догляду, може укладатися як у приміщеннях, так і на відкритих майданчиках. Не вбирає воду. Легко та швидко укладається та також легко демонтується. Покриття призначене для прикрашання прилеглих територій, застосувується в ландшафтному дизайні. Часте ходіння, заняття спортом на ньому не припустимі.

Мультиспортивна штучна трава призначена для футбольних, тенісних та інших майданчиків, бігових доріжок. Ворс має оптимальну довжину, аналогічну натуральній траві та забезпечує комфорт під час гри. Покриття стійке до зовнішніх атмосферних явищ: опадів, перепадів температур та ультрафіолетового впливу, завдяки чому протягом кількох років не втрачає колір та характеристики.

Штучна трава в Харкові за низькою ціною

 

Бажаете купити декоративну та спортивну штучну траву в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині Будбаза Абсолют. Купувати будматеріали в інтернет-магазині Будбаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!