З'єднувач дворівневий для профілю CD 60/27 KNAUF

Дворівневий з'єднувач CD профілю Кнауф

З'єднувач дворівневий для профілю CD 60/27 KNAUF призначений для з'єднання металевого стельового профілю CD 60/27 при монтажі каркаса підвісної стелі, які розташовуються в каркасі перпендикулярно один щодо одного і знаходяться на різних висотних рівнях. Завдяки даному з'єднувачу, весь каркас набуває монолітну цілісність, що сприяє якісному розподілу ваги гіпсокартону або іншого матеріалу, який кріпитися до каркаса, по всій площі.

З'єднувач забезпечує простоту і швидкість монтажу, дозволяє з'єднувати профілю без врізки, яка може знизити якість і міцність профілю. Застосовується для створення як однорівневих, так і дворівневих стель. Виготовлений з оцинкованої сталі, не схильний до корозії. Для закріплення місця розташування на профілі рекомендується закріпити з'єднувач до профілю саморізами по металу або за допомогою витяжних заклепок.

 

У нас завжди можна купити дворівневий з'єднувач CD Кнауф і інші комплектуючі для монтажу гіпсокартону. Інтерет-магазин будматеріалів у Харкові БудБаза Абсолют пропонує широкий вибір товарів для обробки та ремонту приміщень: гіпсокартон Харків, профіль для гіпсокартону та багато іншого. У нас можна купити гіпсокартон в Харкові з доставкою та самовивозом. Ми пропонуємо послуги вантажників (занос на поверх), вивезення будівельного сміття та ін.

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 3365

Дворівневий підвіс для профілю CD 60/27 KNAUF

19.00 грн