Aquastop Hydro Eskaro еластична гідроізоляція 4 кг

Гідроізоляція Aquastop Hydro Eskaro (Ескаро) у Харкові

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити гідроізоляційну мастику Aquastop Hydro Eskaro (Ескаро) за низькою ціною.

Гідроізоляція Aquastop Hydro Eskaro - водорозбавна, готова до застосування, вологоізоляційна ґрунтовка на основі акрилового латексу у вигляді мастики для створення суцільної обмазувальної гідроізоляції. Містить спеціальне високоміцне фіброволокно. Надійно захищає від протікання води. Має відмінну адгезію до різних будівельних поверхонь.

Грунтовка після висихання створює шорстку плівку на поверхні і забезпечує хорошу адгезію клейових складів для облицювальної плитки. Плівка грунтовки має гарну еластичність на вигин та високу міцність на розрив. Добре розподіляється по поверхні за рахунок спеціально підібраної в'язкості. Чи не стікає з вертикальної поверхні. Ґрунтовка здатна перекривати (заповнювати) тріщини шириною до 1,5 мм. Колір ґрунтовки служить індикатором контролю товщини шару при нанесенні. Швидко сохне. Теплостійкість плівки ґрунтовки не більше 60°С. Затирати шви не раніше, ніж через 7 діб після приклеювання плитки. Без запаху.

Грунтовка Аквастоп Гідро Ескаро використовується під плитковим облицюванням у вологих приміщеннях (кухні, туалети, ванні кімнати, душові та ін.), а також на закритих балконах. Може використовуватися в системах підлог із підігрівом.

Грунтовка НЕ застосовується для басейнів та зовнішніх робіт. Не використовувати ґрунтовку як фінішне покриття. Не фарбувати ґрунтовку фарбами та лаками. Грунтовка не призначена для гідроізоляції підвалів від ґрунтових вод.

Типи поверхонь для нанесення: бетон, цегляна кладка, цементно-піщана штукатурка, вирівнюючий розчин на основі цементу, вологостійка шпаклівка, вологостійкі будівельні плити (волога магнезит та ін.).

Колір: блакитний, після висихання – синій.

Витрата: сумарна витрата грунтовки при нанесенні в 2 шари повинна становити: на стіни не менше 0,8 кг/м2 ; на підлогу не менше 0,95 кг/м 2 . Кінцева товщина плівки висохлої ґрунтовки повинна становити не менше 0,4 мм на стінах і не менше 0,5 мм на підлозі. Витрата грунтовки залежить від типу та нерівностей поверхні.

Час висихання: при температурі +20°С та відносній вологості повітря 65%: перший шар - не менше 2 годин; другий шар (і наступні) – не менше 6 годин.

Докладніше про Aquastop Hydro Eskaro Ви можете прочитати в технічному аркуші на вкладці «Завантажити інструкцію».

 

Хочете купити гідроізоляцію Aquastop Hydro Eskaro (Аквастоп Гідро Ескаро) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

text_instruction

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 4194

Гідроізоляція Eskaro Aquastop Hydro (Ескаро Аквастоп Гідро) - водорозбавна вологоізоляційна ґрунтовка на основі акрилового латексу у вигляді мастики, містить армуючі волокна, для внутрішніх робіт, 4 кг

904.00 грн


  • При покупці від: 5: 814.00 грн