Фуга Eskaro Duax Epoxy 240 сірий двокомпонентна епоксидна затирка 1–20 мм, 2 кг

Затірка плитки Фуга Eskaro Duax Epoxy колір 240 сірий

Затиральна суміш для швів плитки Фуга Eskaro Duax Epoxy - двокомпонентна епоксидна затирка, високоміцна, повністю водонепроникна, стійка до дії хімікатів та бактерій, УФ випромінювання, стійка до дії низьких та високих температур, до стирання. Легко наноситься і замивається, твердне без усадки. Дрібна фракція для формування гладких швів завширшки від 1 мм.

Призначення: для заповнення швів облицювальної плитки, скляної мозаїки, будівельної кераміки, керамограніту та мармуру, клінкеру, натурального та штучного каменю, на стінах та підлогах. Для приклеювання та загортання швів керамічного облицювання скрізь, де пред'являються високі вимоги до хімічної та механічної стійкості сполучного: у басейнах, саунах, виробничих та санітарних приміщеннях, кухнях тощо. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Типи поверхонь: облицювальна плитка, скло, метал, акрил, кераміка, керамограніт, мармур, натуральний та штучний камінь. Рекомендується до застосування на ділянках поверхні, найбільш схильних до механічного впливу, на щілинах і тріщинах, компенсаційних швах, стиках підлоги та стін, внутрішніх та зовнішніх кутах стін, місцях встановлення трапів для стоку води, стиках різнорідних будівельних матеріалів.

Переваги замазки для швів плитки Фуга Eskaro Duax Epoxy:

  • Стійкий колір
  • Дрібна фракція
  • Стійка до дії води під тиском
  • Зручно наноситься, легко миється
  • Стійка до УФ випромінювання кислот та хімікатів
  • Може використовуватись як клей для плитки

Температура нанесення: від +10º С до +25º С (оптимальна від +20º С до +23º С).

Час висихання при температурі + 20° С та відносній вологості повітря 55%: 24 години.

Повна хімічна стійкість через 7 днів.

Повне механічне навантаження можливе через 28 днів. Увага! Підвищення температури та зниження вологості повітря прискорюють процес затвердіння, а зниження температури уповільнюють затвердіння затирання.

Товщина шва: від 1 мм до 20 мм.

Механічна стійкість:

  • на вигин: 30 МПа
  • на стиск: 45 МПа

Адгезія до основ: 5,0 МПа (для кераміки); 5,0 МПа (для ДСП); 0,2 МПа (для гіпсокартону); 2 МПа (для гіпсоволокнистих плит); 3,5 МПа (для бетону).

Теплостійкість у затверділому вигляді: від -30° C до +90° C.

Кольори: 210 (білий), 228 (пісочний), 229 (світло-бежевий), 231 (світло-коричневий), 233 (какао), 234 (шоколад), 239 (світлий мармур), 240 (сірий), 241 (середньо-сірий), 246 (сріблясто-сірий), 248 (графітово-сірий), 250 (чорний), 282 (пудровий), 288 (темно-сіро-синій), 226 (коричнево-бежевий), 212 (бежевий), 227 (капучіно), 232 (коричневий), 235 (гавана-браун), 242 (сіро-синій), 243 (грей), 249 (антрацит)

Більш детальну інформацію про замазку для швів плитки Фуга Eskaro Duax Epoxy Ви можете дізнатись, завантаживши технічний опис товару на вкладці "Скачати інструкцію".

Бажаєте купити фугу Eskaro Duax Epoxy (Ескаро Дуакс Епокси) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

text_instruction

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6211

1365.00 грн


  • При покупці від: 5: 1228.00 грн