Емаль ПФ-115 Fantazia бежева 25 кг

Fantazia ПФ-115 алкідна емаль

Fantazia (Фантазія) ПФ-115 - алкідна емаль, стійка до атмосферних впливів, для захисного та декоративного фарбування металевих, дерев'яних та інших поверхонь. Для зовнішніх та внутрішніх робіт. Підходить для фарбування батарей та радіаторів, оскільки витримує високі температури.

Спосіб застосування:

  • Ретельно перемішати, при необхідності додати розчинник - уайт-спірит, сольвент або їх суміш у співвідношенні 1:1.
  • За наявності поверхневої плівки її необхідно видалити.
  • Поверхня, що фарбується, повинна бути сухою, очищеною від пилу, жиру, іржі, окалини. Старі лакофарбові покриття, що відшаровуються, необхідно видалити.
  • Емаль наносити методом розпилення, валиком чи пензлем. Перед нанесенням наступного шару переконайтеся, що поверхні повністю висохли.

Час висихання – 24 години при температурі +20°С та відносній вологості 65%.

Витрата: 80-120 г/м² при одношаровому покритті залежно від кольору та поверхні.

 

Бажаєте купити емалі алкідні, ґрунти алкідні Fantazia (Фантазія) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!  

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6316

Емаль алкідна ПФ-115 Fantazia для декоративно-захисного фарбування дерев'яних, загрунтованих металевих та інших поверхонь зовні та всередині приміщень, колір бежевий, 25 кг

2121.00 грн


  • При покупці від: 5: 1944.00 грн